ДНЕВЕН ХОРОСКОП 20.09.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 20.09.2018

ОВЕН Одличен момент за нешто што со денови го одолговлекувате и конечно ќе го завршите. Првиот дел од денот е…

Таа е руска секс бомба со американски шармУбавици
Секс бомба

Таа е руска секс бомба со американски шарм

Татијана Тања Митјушина е руски топ модел. Родена е во 1993 година, во тринаесеттиот најголем град на Руската Федерација –…

Пирло со предлог до управата на ИнтерСпорт
Интересно

Пирло со предлог до управата на Интер

Андреа Пирло е еден од ретките фудбалери кои во својата кариера ги носеа дресовите на дури три големи клуба во…

Јирген Клоп задоволен од прикажанотоСпорт
Заслужено

Јирген Клоп задоволен од прикажаното

Ливерпул оствари важна победа на стартот од Лигата на шампионите откако на домашен терен го победи ПСЖ со 3:2, а…

Дракслер:Заслуживме најмалку нерешеноСпорт
Изјава

Дракслер:Заслуживме најмалку нерешено

Екипата на ПСЖ со пораз на Енфилд кај Ливерпул (2:3) ја почна сезоната во Лигата на шампионите. Францускиот првак беше…

Со еден линк е доволен да сруши било кој iPhone или Mac?!Мобилни и технологија
ништо не е сигурно

Со еден линк е доволен да сруши било кој iPhone или Mac?!

Apple напорно истражува што е толку кобно во HTML кодот за да може да ги сруши сите уреди кои што…

Ирина Шајк и Стела Максвел креираа чанти за The KooplesМода и убавина

Ирина Шајк и Стела Максвел креираа чанти за The Kooples

Ирина Шајк и Стела Максвел за момент влегоа во улога на дизајнерки. Популарните манекенки креираа два модели на чанти за…

Мончи не се враќа во ШпанијаШоу бизнис и трач
си знае каде му е подобро

Мончи не се враќа во Шпанија

Италијанските медиуми пренесуваат дека Рамон Родригез Вердехо, попознат како Мончи, би можел наскоро да ја напушти позицијата спортски директор во…

Дијана Леви обожува да ги истакнува своите облини, а богами и ние!Шоу бизнис и трач
Презгодна!

Дијана Леви обожува да ги истакнува своите облини, а богами и ние!

Дијана Леви е родена на 9-ти февруари 1990 година во Каракас, Венецуела и е познат фотомодел и инструкторка по фитнес.…

Audi официјално го претстави e-tron, новиот електричен SUV автомобилАвто-мото
предобар!

Audi официјално го претстави e-tron, новиот електричен SUV автомобил

Во текот на вчерашниот ден, Audi го претстави веќе долго очекуваниот и најавуван, e-tron, односно SUV автомобил,  како што кај…