ДНЕВЕН ХОРОСКОП 14.09.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 14.09.2018

ОВЕН Транзитот на месечината преку знакот Бик во опозиција со Марс во вашиот знак за Вас значи можност да се…

Оваа пегава девојка ќе ви измами насмевката на лицетоУбавици
Секси

Оваа пегава девојка ќе ви измами насмевката на лицето

Популарната убавица од Украина, Лудмила, на својот профил на Инстаграм има повеќе од 50.000 обожаватели. Оваа дваесет и три годишна…

Андре Агаси:Групата како Ѓоковиќ, Надал и Федерер не би можел да ја победамСпорт
Изјава

Андре Агаси:Групата како Ѓоковиќ, Надал и Федерер не би можел да ја победам

Андре Агаси во изјава за Ел Паис направи споредба меѓу тенисот од негово време и овој денешниот. Погледнете како го…

Кими Раиконен прозборе за одлуката на Ферари да не ја продолжи соработкатаАвто-мото
Шокантно

Кими Раиконен прозборе за одлуката на Ферари да не ја продолжи соработката

Ферари во вторникот соопшти дека нема да го продолжи договоро со Кими Раиконен, а Финецот во екипата ќе го замени…

Един Џеко и Рома ја продолжуваат соработката до 2021 годинаСпорт
Соработка

Един Џеко и Рома ја продолжуваат соработката до 2021 година

Един Џеко и Рома ќе ја продолжат соработката. Клубот на напаѓачот му нуди договор до јуни 2021 година и функција…

Моделот со витилиго Вини Харлоу ќе дефилира на шоуто на Victoria’s SecretШоу бизнис и трач
ИНТЕРЕСНО...

Моделот со витилиго Вини Харлоу ќе дефилира на шоуто на Victoria’s Secret

Вини Харлоу  ќе ги придружува ангелите на Victoria’s Secret на овогодишното шоу. Популарниот модел со витилиго ја доби честа оваа…

Ријана ги истакна облините на ревијата на нејзината колекција долна облекаШоу бизнис и трач
СКОРО И ДА ЈА ЗАБОРАВИВМЕ ...

Ријана ги истакна облините на ревијата на нејзината колекција долна облека

Ријана синоќа ја претстави својата најнова колекција долна облека од линијата „Savage x Fenty“. На ревијата која се одржа во…

Јелена Карлеуша во уште едно секси изданиеШоу бизнис и трач
БРАВО!

Јелена Карлеуша во уште едно секси издание

Фолк дивата  третиот ден на снимањето на новиот серијал “Ѕвездите на Гранд“ продефилира низ дворот на студиото, а немаше кој…

Ќерката на Мадона се појави на модната недела во ЊујоркМода и убавина
ХМММ...

Ќерката на Мадона се појави на модната недела во Њујорк

Многумина во Лоурдес препознаа нова модна ѕвезда подеднакво добра како Каја Гербер. Ќерката на Мадона, Лоурдес Леон (21) направи деби…

Џиџи и Бела Хадид дефилираа во секси долна облекаМода и убавина
ЈАКИ

Џиџи и Бела Хадид дефилираа во секси долна облека

Џиџи и Бела Хадид беа ѕвезди на ревијата на Ријана на која беше презентирана нејзината најнова колекција од линијата „Savage…