Ирина Шајк во есенската колекција на Ellen TracyМода и убавина
БАШ Е УБАВА

Ирина Шајк во есенската колекција на Ellen Tracy

Ирина Шајк се здружи со брендот Ellen Tracy и ја претстави колекцијата есен 2018. „Многу сум возбудена што склучив партнерство…

Дуа Липа има новата соработка со JaguarШоу бизнис и трач
БРАВО!

Дуа Липа има новата соработка со Jaguar

23-годишната пејачка во блескав аутфит од италијанската дизајнерка Алберта Ферети позираше пред фоторепортерите, како и со новиот електричен автомобил I-PACE…

Миа Костова со нови провокативни фотографииШоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Миа Костова со нови провокативни фотографии

Да се чувствуваш убаво во сопствената кожа, значи тоа да биде така со или без облека на себе. Ако некој…

„Росалинда“ го прослави 47-миот роденденШоу бизнис и трач
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!

„Росалинда“ го прослави 47-миот роденден

Талија го прослави својот роденден со неочекувана забава организирана од нејзините најблиски. Актерката и пејачка, која кај нас е позната…