Бред Пит одговори на обвинувањата на Анџелина ЏолиШоу бизнис и трач

Бред Пит одговори на обвинувањата на Анџелина Џоли

Адвокатите на холивудскиот актер тврдат дека Бред Пит исплатил над 9 милиони алиментација, а Џоли од тие пари купила нова…

Миа Костова објави фотографија како изгледаа нејзините усни пред корекцијатаШоу бизнис и трач

Миа Костова објави фотографија како изгледаа нејзините усни пред корекцијата

Миа Костова е од оние што јавно проговорија за корекциите, особено за нејзините нови силиконски гради кои периодов се во…

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс елегантен пар во ЊујоркШоу бизнис и трач
БАШ СЕ СИМПАТИЧНИ

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс елегантен пар во Њујорк

Блејк Лајвли несомнено се гордее со својот сопруг. 30-годишната актерка го придружуваше саканиот Рајан Рејнолдс на настан организиран од компанијата…

Леонардо Дикаприо ужива на КорзикаШоу бизнис и трач
ВО УБАВАТА ФРАНЦИЈА

Леонардо Дикаприо ужива на Корзика

Леонардо Дикаприо и Камила Морони максимално ги користат топлите денови за летни патувања низ европските туристички дестинации. Парот се забавуваше…

Моќната лимузина на BMW, M5 CompetitionАвто-мото
БРЗО,БЕСНО,МОЌНО

Моќната лимузина на BMW, M5 Competition

Не се случува често некој производител на автомобил, па дури и тоа да е „BMW“, во луксузна лимузина да „спакува“…

Џејми Оливер сподели фотографии од своите 5 децаШоу бизнис и трач
ГОЛЕМА СРЕЌНА ФАМИЛИЈА

Џејми Оливер сподели фотографии од своите 5 деца

Славниот готвач Џејми Оливер сподели дека ги гледа своите пет деца само неколку вечери во неделата и привлече море од…

Моника Белучи софистицирана дама за „L’Officiel“Мода и убавина
ПРЕКРАСНА Е

Моника Белучи софистицирана дама за „L’Officiel“

Моника Белучи покажува што значи да се биде вистинска дама. 53-годишната актерка во софистицирано издание сними фотосесија за бразилското издание…