Samsung го претстави својот нов таблет Galaxy Tab S4Мобилни и технологија
Одлични перформанси

Samsung го претстави својот нов таблет Galaxy Tab S4

Само една седмица во пресрет на претставувањето на долгоочекуваниот Galaxy Note 9, јужнокорејскиот гигант го претстави новиот таблет Galaxy Tab…

Huawei е втората најголема мобилна компанија на светот!Мобилни и технологија
клинетите се задоволни

Huawei е втората најголема мобилна компанија на светот!

Сеуште на тронот на пазарот со мобилни телефони седи Samsung , додека второто место од Apple го превзеде Huawei што…

Првата фотосесија на преубавата актерка Ева Лонгорија со синот!Шоу бизнис и трач
преслатки се

Првата фотосесија на преубавата актерка Ева Лонгорија со синот!

Животот на Ева Лонгорија потполно ѝ се промени, кога на крајот на јуни стана мајка, а на свет донесе син,…

Какви услови има Модриќ во Интер?Спорт
интересни комбинации..

Какви услови има Модриќ во Интер?

Како бомба одекна информацијата дека Интер се подготвува за ангажман на играч од светска класа, а тој играч е плејмејкерот…

Игуаин со добар пречек во Милан!Спорт
Нека им е со среќа..

Игуаин со добар пречек во Милан!

Koнечно ќе ја дознаеме и официјалната промоција на новите засилувања на Милан, Гонзало Игуаин и Матија Калдара. Сепак, и пред…

Емили Ратајковски позира во долна облекаМода и убавина

Емили Ратајковски позира во долна облека

Тимот кој победува не се менува, изгледа така размислувале од DKNY кога повторно ја ангажираа Емили Ратајковски за новата кампања. DKNY…