Изгледа се подобро и подобро, на 47 години личи на девојчеШоу бизнис и трач
феноменално згодна

Изгледа се подобро и подобро, на 47 години личи на девојче

Шапрел Далас е 47-годишна фитнес инструкторка од Флорида која има околу 30 илјади следбеници на Инстаграм. Но, она по кое…

Вест Хем го потврди новиот трансферСпорт
вест хем ќе има убедливо добра сезона

Вест Хем го потврди новиот трансфер

Од лондонскиот клуб Вест Хем објавија дека постигнале договор со бразилскиот интернационалец Фелипе Андерсон кој меѓу „чеканите“ доаѓа за клупски…

Рома од следната сезона со одличен голманСпорт
вреден договор

Рома од следната сезона со одличен голман

Клубот од Рим веќе постигнал договор со голманот на ПСЖ, Алфонс Ареола и сега се чека само дефинитивно заминување на…

Осмо издание на музичкиот фестивал „Здраво млади“Настани
Ќе го посетиме..

Осмо издание на музичкиот фестивал „Здраво млади“

Осмото издание на музичкиот фестивал „Здраво млади“ годинава ќе се одржи на 1 септември пред Младинскиот културен центар во Скопје,…