Нејмар испрати порака до Мбапе и РакитиќСпорт
интересна порака

Нејмар испрати порака до Мбапе и Ракитиќ

Во недела во Москва се игра завршниот меч на Светското првенство во Русија, а противниците се селекциите на Франција и…

Уништена од пластични операции, актерката никогаш не изгледала полошоШоу бизнис и трач
навистина лошо

Уништена од пластични операции, актерката никогаш не изгледала полошо

Слатката Лара Флин Бојл со улогата во култната ТВ серија “Twin Peaks” стекна огромна светска слава. Ѝ се воодушевувавме на…

Френч Монтана ја запали публиката на ЕгзитМузика и филм
јака журка

Френч Монтана ја запали публиката на Егзит

Вчеравечер, главната бина на Егзит ја презема еден од најбараните светски рапери, Френч Монтана. “Сите сте тука за добра забава,…

Интересно..

Кој е новиот Џокер?!

Глумец Хоакин Феникс е оној кој ќе ја толкува улогата на Џокер во новиот филм за кој се наведува дека…

„Невозможна мисија“ се сели во ПаризМузика и филм
дефинитивно ќе го гледаме

„Невозможна мисија“ се сели во Париз

Шестиот дел од сагата „Невозможна мисија“, во која ќе видите како Том Круз скока од воен авион над Париз од…

Ирина Шајк била исмејувана за облините!?Шоу бизнис и трач

Ирина Шајк била исмејувана за облините!?

Ирина Шајк сними фотосесија во костими за капење за списанието ES. 32-годишната убавица од Русија заводливо позираше пред фотоапаратот на…

Силвестер Сталоне со сопругата и трите ќерки на луксузен одмор во ФранцијаШоу бизнис и трач
ФАМИЛИЈАРНА ДРУЖБА

Силвестер Сталоне со сопругата и трите ќерки на луксузен одмор во Франција

Силвестер Сталоне е голем обожавател на француската ривиера и редовно одмара таму со своето семејство. Славниот актер, кој пред неколку…

Меланија Трамп мами воздишки во елегантен жолт фустанШоу бизнис и трач
УБАВИЦА

Меланија Трамп мами воздишки во елегантен жолт фустан

Меланија Трамп дефинитивно остави силен впечаток уште на првиот ден од четиридневната посета на Велика Британија. Првата дама на САД…

Гоца Тржан се соблече топлес на плажаШоу бизнис и трач
ПА ТОПЛО Е!

Гоца Тржан се соблече топлес на плажа

Српската пејачка Гоца Тржан веќе неколку пати досега беше на летување во Грција, а од таму се врати со архива…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 14.07.2018Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 14.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ:Различните несогласувања кои вам ве пратат во дијалогот со саканата личност не се безначајни, но не се ни тема…