Џеј Ло се сврши?Шоу бизнис и трач

Џеј Ло се сврши?

Денот на независноста на САД Џеј Ло го помина во околината на Хемптонс заедно со Алекс и децата. Таа уживаше…

Дара Бубамара со провокативни фотографии на инстаграмШоу бизнис и трач

Дара Бубамара со провокативни фотографии на инстаграм

Познатата српска пејачка Дара Бубамара важи за една од најатрактивните жени на балканската естрада, а со своите провокативни фотографии на…

Александра Пријовиќ се запишува во училиштето на ФилипШоу бизнис и трач

Александра Пријовиќ се запишува во училиштето на Филип

Филип Живоиновиќ ги учи бремените жени како да се однесуваат за време на бременоста, но и за време и после…

Викторија и Дејвид Бекам на романтична вечераШоу бизнис и трач
ЉУБОВ Е!

Викторија и Дејвид Бекам на романтична вечера

Додека продолжуваат да се шират шпекулации дека Викторија и Дејвид Бекам се разведуваат, парот нанижи уште една година од својот…

Aнгелот на Victoria’s Secret Роми Страјд ужива на ИбицаМода и убавина
УБАВИНИ

Aнгелот на Victoria’s Secret Роми Страјд ужива на Ибица

Роми Страјд уживаше во тропскиот одмор на Ибица. 22-годишниот ангел на Victoria’s Secret сподели фотографии од прекрасните локации кои ги…

Меланија Трамп покрај Доналд за Денот на независноста на САДШоу бизнис и трач
КАКО ШТО ИМ ДОЛИКУВА!

Меланија Трамп покрај Доналд за Денот на независноста на САД

По повод 4 јули, Денот на независноста на САД, Доналд и Меланија Трамп традиционално организираа пикник во Белата куќа, на…

Овие појадоци избегнувате гиЗдравје и Фитнес

Овие појадоци избегнувате ги

Појадокот требало да биде вашиот најздрав оброк, па би требало да смислите јадење кое ќе ви пружи доволно хранливи материи,…

Сека Алексиќ чекаше година дена за оваа чантаШоу бизнис и трач

Сека Алексиќ чекаше година дена за оваа чанта

Сека Алексиќ ја оствари долгогодишната желба и по една година стана сопственичка на престижните чанти Хермес Биркин. Познато е дека…

Сони по грешка прикачи цел филм на YouTubeМузика и филм

Сони по грешка прикачи цел филм на YouTube

Наместо само трејлерот, продукциската куќа Сони по грешка прикачи цел филм на Јутјуб. Се работи за филмот Khali the  Killer на режисерот…