Стефан Живојиновиќ објасни како да имате кралска венчавка како ФилипШоу бизнис и трач

Стефан Живојиновиќ објасни како да имате кралска венчавка како Филип

За свадбата на Филип и Александра се уште се пишува во медиумите, а најновата објава на братот на Филип ги…

Брајан Адамс проговори за врската со принцезата ДајанаШоу бизнис и трач

Брајан Адамс проговори за врската со принцезата Дајана

Брајан Адамс имаше посебен однос со покојната принцеза Дајана, а нејзиниот батлер тврди оти тие двајца биле во врска. Брајан…

Адријана Лима убава и на почетокот на кариератаМода и убавина

Адријана Лима убава и на почетокот на кариерата

Адријана Лима го привлече вниманието кога ја започна врската со српскиот кошаркар Марко Јариќ. Поранешната српска снаа за првата на…

Лоба откри кој е нејзиниот крал од РусијаШоу бизнис и трач
Секој за своето

Лоба откри кој е нејзиниот крал од Русија

Викендов се одржа натпреварот меѓу Русија – Шпанија во кој Русија успеа да издвои победи со пенали, а Шпанија по…

И близначињата на Енрике Иглесијас навиваат за Шпанија и РусијаШоу бизнис и трач
ПРЕСЛАТКИ СЕ!

И близначињата на Енрике Иглесијас навиваат за Шпанија и Русија

Во домот на Енрике Иглесијас и Ана Курникова владее навивачки дух додека трае Светското првенство во фудбал, а особено кога…

Криси Тиген со едномесечното синче беше на протестен маршШоу бизнис и трач
ГОЛЕМО БРАВО ЗА НЕА!

Криси Тиген со едномесечното синче беше на протестен марш

Криси Тиген го поведе новороденото синче на протестен марш. 32-годишниот модел го носеше едномесечниот Мајлс во марама додека држеше говор…

Селена Гомез присуствуваше на премиерата на својот нов филмМузика и филм
ПРЕКРАСНА Е

Селена Гомез присуствуваше на премиерата на својот нов филм

На премиерата на својот нов анимиран филм „Hotel Transylvania 3: Summer Vacation“, Селена Гомез изгледаше шармантно во комбинација која е…

Џастин Бибер и Хејли Болдвин официјално се заедноШоу бизнис и трач
ЗАЉУБЕНИ

Џастин Бибер и Хејли Болдвин официјално се заедно

Иако се добри пријатели неколку години и честопати разгоруваа гласини дека се во врска, Џастин Бибер и Хејли Болдвин од…

Шерил Кол ја раскина двегодишната врскаШоу бизнис и трач
ГОЛЕМА ПРОМЕНА

Шерил Кол ја раскина двегодишната врска

Шерил и Лиам Пејн одлучија да стават крај на нивната врска. Славниот пар, кој заедно има едногодишен син, со емотивен…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 03.07.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 03.07.2018

ОВЕН Денес ќе морате брзо да реагирате и да донесете одлука која нема да биде едноставна. Досега се двоумевте што…