Ќерката на Џенифер Лопез издава книгаШоу бизнис и трач
БРАВО!

Ќерката на Џенифер Лопез издава книга

Ќерката на Џенифер Лопез очигледно го наследила нејзиниот уметнички талент и бизнис талент. 10-годишната Ема моментално преговара со различни издавачи…

Во луксузниот дом на дизајнерот Карл Лагерфелд#Убав живот
ВРЕДИ ЗА СИТЕ 10 МИЛИОНИ ЕВРА

Во луксузниот дом на дизајнерот Карл Лагерфелд

Карл Лагерфелд го објави за продажба својот дом во Хамбург, Германија. Луксузната вила на врвниот дизајнер, кој стои на чело…

Бела Хадид блесна во златен фустан од ВерсачеМода и убавина
ВИСТИНСКА УБАВИЦА

Бела Хадид блесна во златен фустан од Версаче

Како бренд амбасадор на Bulgari, Бела Хадид не ги пропушта промотивните настани на луксузниот бренд. 21-годишниот модел се појави на…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 30.06.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 30.06.2018

Овен На работа и понатаму добро ќе ви оди. И не само добро, ќе ги зголемите контактите и повеќе ќе…