ДНЕВЕН ХОРОСКОП 28.06.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 28.06.2018

ОВЕН Се чувствувате малку постабилно и полека почнувате да им се посветувате на работите кои досега ги одложувавте. Проблемот е…

ЈК им даде предизвик на Србија вечер да победатШоу бизнис и трач
Напред Србија

ЈК им даде предизвик на Србија вечер да победат

Јелена Карлеуша распали со жешко ветување како мотивација за најдобрите фудбалери на Србија пред одлучувачкиот меч за пласман во мундијалското…

Зеленооката скандинавска убавица во која ќе се заљубите!Убавици
На прв поглед

Зеленооката скандинавска убавица во која ќе се заљубите!

Убавицата Маја Кносгард доаѓа од Данска, а е препознатлива по своите впечатливи зелени очи со кои ќе ве освои на…

Левандовски после четири години го напушта Баерн МинхенСпорт
Вести

Левандовски после четири години го напушта Баерн Минхен

Роберт Левандовски после четири години би можело многу лесно летово да го напушти Баерн Минхен. Откако Полска испадна од Мундијалот,…

Марадона: Информациите дека сум имал инфаркт се лажни!Спорт
Вести

Марадона: Информациите дека сум имал инфаркт се лажни!

Диего Марадона е во центарот на вниманието по синоќешниот натпревар меѓу селекцијата на неговата земја и Нигерија. Камерите го фатија…

Микаел Зорц: Папастатопулос е блиску до трансфер во АрсеналСпорт
Вести

Микаел Зорц: Папастатопулос е блиску до трансфер во Арсенал

Микаел Зорц потврди дека грчкиот интернационалец Сократис Папастатопулос е блиску до трансфер во Арсенал. Играчот од одбраната веќе подолго време…

Audi официјално го претстави A1 SportbackАвто-мото
Чекањето е завршено

Audi официјално го претстави A1 Sportback

По тизер кампањата Audi ја претстави втората генерација на моделот A1 Sportback. Од германскиот гигант наведуваат дека овој автомобил е…

Хали Бери ужива на Бора БораШоу бизнис и трач
ЗНАЕ КАКО И СО КОГО

Хали Бери ужива на Бора Бора

Хали Бери ги почести своите деца со одмор на Бора Бора. 51-годишната актерка ужива на егзотичниот остров со 4-годишниот Масео…

Меланија Трамп и кралицата Ранија женствени во розово во Белата куќаШоу бизнис и трач
КАКО ДОГОВОРЕНИ...

Меланија Трамп и кралицата Ранија женствени во розово во Белата куќа

Кога две од најстилските дами во светот ќе се сретнат, невозможно е да не го привлечат вниманието на јавноста. Јорданскиот…

Моделот на Victoria’s Secret Девон Виндзор се вериМода и убавина
ЧЕСТИТКИ ЗА АНГЕЛОТ

Моделот на Victoria’s Secret Девон Виндзор се вери

Девон Виндзор се вери. 24-годишниот модел на Victoria’s Secret доби прекрасно изненадување од партнерот Џони Декс кој ја побара нејзината…