Јелена Карлеуша за само три часа собрира повеќе од 60 илјади лајковиШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНА Е

Јелена Карлеуша за само три часа собрира повеќе од 60 илјади лајкови

Јелена Карлеуша со својата појава мами воздишки кај мажите, а на згодното тело и завидуваат многу жени. Фолк дивата редовно…

Емили Ратајковски ја следи модатаШоу бизнис и трач

Емили Ратајковски ја следи модата

Емили Ратајковски е инспирација за секоја млада жена која ги следи трендовите. Деталите во жолта боја на карираниот комбинезон се…

Меланија Трамп и кралицата Летиција на официјална средба во Белата куќаШоу бизнис и трач
ВИСТИНСКИ ДАМИ

Меланија Трамп и кралицата Летиција на официјална средба во Белата куќа

Кралот Фелипе и кралицата Летиција беа во официјална посета на Белата куќа каде беа пречекани од Доналд и Меланија Трамп.…

Дуа Липа и Ајзак Кару заедно и заљубени во ЊујоркШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНИ!

Дуа Липа и Ајзак Кару заедно и заљубени во Њујорк

Дуа Липа и Ајзак Кару не дозволуваат гласините за неверство да внесат тензија во нивната врска. Актуелната музичка ѕвезда и…

Мерцедес повеќе не се фаворити, изјави БотасАвто-мото
дали се согласувате?!

Мерцедес повеќе не се фаворити, изјави Ботас

Валтери Ботас смета дека Мерцедес не се фаворити во пресрет на враќањето на Големата награда на Франција. Тото Волф ја…

Каков е крајот од серијата  „Игра на троновите“?Музика и филм
ги зезна..

Каков е крајот од серијата „Игра на троновите“?

Сите со огромно нетрпение ги очекуваат новите сезони за да дознаат кој ќе извлече „жива глава“ и кој од семејството…

Huawei P20 серијата прави растур на пазаротМобилни и технологија
гиганти!

Huawei P20 серијата прави растур на пазарот

За помалку од 90 дена откако започна продажбата на Р20 серијата на паметни телефони на Huawei, продадени се повеќе од…

Маска со која ќе имате брз раст и квалитетна коса!Мода и убавина
проверено добро!

Маска со која ќе имате брз раст и квалитетна коса!

Постојат многу препарати за раст на косата, но постои еден проверен трик којшто сигурно ќе ви даде енормни резултати, а…

Сенегал со победнички меч против ПолскаСпорт
сеуште е рано за славење

Сенегал со победнички меч против Полска

Репрезентацијата на Сенегал победнички го отвори својот настап на мундијалот во Русија и тоа со победа над Полска од 2-1.…