Наташа се врати на сцената со длабок шлицШоу бизнис и трач

Наташа се врати на сцената со длабок шлиц

Наташа Беквалац веќе се врати посилна од било кога, а на својот прв настап носеше црн фустан со шлиц со…

Снаата на Цеца ја засени на нејзиниот роденденШоу бизнис и трач

Снаата на Цеца ја засени на нејзиниот роденден

Цеца Ражнатовиќ го прослави својот 45 роденден, а на роденденот присуствуваа многу гости од естрадата, политиката и јавниот живот. Освен…

Принцот Чарлс има необичен прекар за новата снааШоу бизнис и трач

Принцот Чарлс има необичен прекар за новата снаа

Принцот Чарлс и Меган Маркл се многу блиски, и тоа беше јасно уште кога Чарлс ја испрати Меган до олтарот…

На фановите на ЈК не им се допадна новиот имиџШоу бизнис и трач

На фановите на ЈК не им се допадна новиот имиџ

Јелена Карлеуша отпатува за Русија каде ќе го бодри нејзиниот сопруг и српски репрезентативец Душко Тошиќ на СП. Она што…

Кортни Кокс наполни 54г. и има желба да му роди дете на својот партнерШоу бизнис и трач

Кортни Кокс наполни 54г. и има желба да му роди дете на својот партнер

Кортни Кокс влезе во шестата деценија од животот, а се што сака е на својот вереник Џони МекДаид да му…

Цеца го прослави роденденот без градник и гаќичкиШоу бизнис и трач

Цеца го прослави роденденот без градник и гаќички

Цеца Ражнатовиќ вчера го прослави својот 45 роденден во друштво на најблиските пријатели. Цена инаку беше облечена во сексапилен фустан…

Ирина Шајк со нова кратка фризураМода и убавина
ГОЛЕМА ПРОМЕНА

Ирина Шајк со нова кратка фризура

Ирина Шајк ги изненади своите фанови со нов изглед. Популарната Русинка се појави во Милано со кратка фризура со шишки.…

Меган Маркл и принцот Хари присуствуваа на свадбата на внуката на принцезата ДијанаШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНИ!

Меган Маркл и принцот Хари присуствуваа на свадбата на внуката на принцезата Дијана

Меган Маркл и принцот Хари беа гости на свадбата на неговата братучеда Селија МекКоркодејл.Војвотката и војводата на Сасекс пристигнаа на…

Моника Белучи и Наоми Кембел дефилираа на машката ревија на Долче и ГабанаМода и убавина
НЕЗАМЕНЛИВИ СЕ

Моника Белучи и Наоми Кембел дефилираа на машката ревија на Долче и Габана

Доменико Долче и Стефано Габана ја презентираа својата најнова машка колекција со ревија во Милано.Ѕвезди на модното шоу беа Моника…

Се појавија фотографии од новиот Audi A1Авто-мото
ВО ИСЧЕКУВАЊЕ СМЕ!

Се појавија фотографии од новиот Audi A1

Најавувајќи го, но не објавувајќи воопшто кога Audi A1 ќе биде претставен, Германците сакаа да ја задржат атмосферата на работ…