Хит за ова лето се едноделни костими за капењеМода и убавина

Хит за ова лето се едноделни костими за капење

Едноделните костими за капење годинава се враќаат на голема врата. Секако, главна причина за тоа се водечките топ модели. Инстаграм…

Погледнете што направи Кајмаковски среде игротека за синотШоу бизнис и трач

Погледнете што направи Кајмаковски среде игротека за синот

Даниел Кајмаковски минатата година се оствари како татко, а често на социјалните мрежи објавува фотографии од своето семејтво, послбно од…

Северина и Игор уживаат во Црна ГораШоу бизнис и трач

Северина и Игор уживаат во Црна Гора

  Хрватската пејачка Северина, го искористи топлото време за да ужива со својот сопруг Игор Којиќ. Таа на својот Инстаграм…

Погребан Авичи по два месециШоу бизнис и трач

Погребан Авичи по два месеци

Авичи е погребан пред два дена на приватна церемонија на која присуствуваа најблиските членови на семејството и пријателите. Погребот се…

Тие се најголемата поддршка на Наташа БеквалацШоу бизнис и трач

Тие се најголемата поддршка на Наташа Беквалац

Наташа Беквалац полека заздравува од трауматичниот период кога ја претепа сопругот Лука Лазукиќ во заедничкиот дом во Белград. Наташа сега…

Златната топка оди кај Салах, изјави Роналдо!Спорт
секогаш објективен

Златната топка оди кај Салах, изјави Роналдо!

Кристијано Роналдо изјави дека ѕвездата на Ливерпул, Мохамед Салах би можел да ја освои Златната топка, признание за најдобар фудбалер…

Икарди останува во Интер!Спорт
фанови, без гајле

Икарди останува во Интер!

Икарди беше најдобриот стрелец на Интер минатата сезона и еден од најзаслужните фудбалери во екипата на Спалети за пласманот во…

Ракел ја испраќа својата љубов Иван Ракитиќ на Светско во РусијаШоу бизнис и трач
изгледаат заљубено

Ракел ја испраќа својата љубов Иван Ракитиќ на Светско во Русија

Шпанката Ракел му посакала среќа на својот сопруг на претстојното фудбалско првенство и објавила две фотографии, каде на првата парот…

Џејда Пинкет Смит откри сочни детали од својата интима!Шоу бизнис и трач
пикантни информации

Џејда Пинкет Смит откри сочни детали од својата интима!

Актерката Џејда Пинкет Смит во својата ТВ програма “Red Table Talks” изнела голем број прогресивни ставови и детали од својот…

Пристигна првиот гејмплеј за популарната видео игра на Sony – “The Last of Us Part II”Занимливости
интересно!

Пристигна првиот гејмплеј за популарната видео игра на Sony – “The Last of Us Part II”

Sony го објави својот нов и прв трејлер за играта “The Last of Us Part II”, една од најочекуваните видео…