Почетна ИГРАЈ И ОДИ НА ФИНАЛЕ! 3×3 БАСКЕТ ТУРНИР Адресар Блог Понуди Gift Card  СКОПЈЕ СИТИ МОЛ И КОРЕА АУТО ТРЕЈД ВЕ НОСАТ НА ФИНАЛЕТО НА FIFA WORLD CUP 2018 RUSSIA!ПРЕС

Почетна ИГРАЈ И ОДИ НА ФИНАЛЕ! 3×3 БАСКЕТ ТУРНИР Адресар Блог Понуди Gift Card СКОПЈЕ СИТИ МОЛ И КОРЕА АУТО ТРЕЈД ВЕ НОСАТ НА ФИНАЛЕТО НА FIFA WORLD CUP 2018 RUSSIA!

Сите фудбалски фанови со нетрпение го очекуваат најголемиот спортски настан и ги бројат деновите до почетокот на FIFA светското првенство…

Викторија Бекам модерна во црно во ЛондонМода и убавина
ВО НЕЈЗИН СТИЛ

Викторија Бекам модерна во црно во Лондон

Викторија Бекам го покажува својот стил на лондонските улици. 44-годишната дизајнерка беше пресретната од папараци додека се упатуваше во ресторан.…

Меган Маркл и принцот Хари ја најавија својата прва кралска тураШоу бизнис и трач

Меган Маркл и принцот Хари ја најавија својата прва кралска тура

Славниот пар кој неодамна се врати од својот меден месец, ја најави нивната кралска тура која вклучува посета на Австралија,…

Ким Кардашијан има двојникШоу бизнис и трач
СЕ ОЧЕКУВАШЕ И ВАКВО НЕШТО...

Ким Кардашијан има двојник

Талија Алмодовар е 31 годишна трансродова личност од Њујорк, која е родена како маж, но пред неколку години го промени…

Драгана Мирковиќ прозбори за траумите од детствотоШоу бизнис и трач
СИТЕ ИМААТ НЕКАКВО МИНАТО...

Драгана Мирковиќ прозбори за траумите од детството

Драгана Мирковиќ денес важи за една од најуспешните пејачки во регионот и живее како во бајка. Пејачката потекнува од Касидол,…

Хамес Родригез е вплеткан во нов скандал со порно глумицаШоу бизнис и трач
охоо

Хамес Родригез е вплеткан во нов скандал со порно глумица

Фудбалерот на Баерн Минхен, Хамес Родригез е вплеткан во нов скандал. Колумбискиот репрезентативец очигледно нема мир, а сега наводно е…

Уапсен е Винс ВонШоу бизнис и трач
Закон си е закон

Уапсен е Винс Вон

Винс Вон е приведен во близина на Лос Анџелес поради возење во алкохолизирана состојба. Актерот бил приведен при рутинска контрола…

Мапа каде се јаде најубава храна во поранешна ЈугославијаЗанимливости
Тоа е тоа

Мапа каде се јаде најубава храна во поранешна Југославија

Љубителите на добрата храна тешко дека ќе останат гладни на Балканот. Поранешните југословенски држави имаат нешто да понудат и кога…

Yahoo messenger ќе биде изгасен по 20 години постоењеМобилни и технологија

Yahoo messenger ќе биде изгасен по 20 години постоење

По 20 години постоење Yahoo messenger ќе биде изгасен на 17 јули, потврдуваат од Yahoo компанијата. Компанијата не објаснила зошто…

Колку кафе ни е доволно за будност и концентрација?Занимливости
Корисен совет

Колку кафе ни е доволно за будност и концентрација?

Кофеинот не секогаш го има ефектот на будност кај човекот, па така, понекогаш може да испиеме и неколку шолји една…