Виолетова диета: Исхрана за брзо и здраво слабеењеЗдравје и Фитнес
oдиме по потребните намирници..

Виолетова диета: Исхрана за брзо и здраво слабеење

Виолетовата диета е релативно нова диета, но таа го освојува светот со вртоглава брзина, а ja користат многу познати личности…

Маска за сува, комбинирана и масна кожаМода и убавина
Вреди да пробаме..

Маска за сува, комбинирана и масна кожа

Маските за лице се главен елемент од рутинската нега на кожата, а секој кој води грижа за своето лице ќе…

Интер го сака Пандев назад!Спорт
нека се врати легендата

Интер го сака Пандев назад!

Тимот на Интер не застанува со новини, а сг ги разгледуваат опциите да донесат уште еден напаѓач кој ќе биде…

Марек Хамшик оди во КинаСпорт
нов почеток?

Марек Хамшик оди во Кина

Италијанските медиуми пренесуваат дека веќе се закажани преговори помеѓу раководствата на Наполи и Гвангжу на кои ќе се разговара околу…

Погледнете го „новиот и голем“ SUV модел на ХјундаиАвто-мото
Одлични перформанси

Погледнете го „новиот и голем“ SUV модел на Хјундаи

Корејскиот производител на Саемот за автомобили во Бусан го претстави концептот наречен “HDC 2 Grandmaster” како најава за идниот голем…