Венчаницата на Меган Маркл чини 400.000 долариШоу бизнис и трач
Вреди, преубава е

Венчаницата на Меган Маркл чини 400.000 долари

Принцот Хари и Меган Маркл вчера стапија во брак. Се зборува дека фустанот чинел неверојатни 400.000 долари. „Можеби звучи прескапо…

Ова е причината зошто кралицата Елизабета не ја пееше химната на кралската венчавкаЗанимливости

Ова е причината зошто кралицата Елизабета не ја пееше химната на кралската венчавка

Принцот Хари и Меган Маркл се венчаa во капелата Свети Џорџ, а церемонијата ја следеа милиони гледачи ширум светот. Церемонијата…

Revalid Hair Care најбрзорастечки beauty бренд во МакедонијаМода и убавина

Revalid Hair Care најбрзорастечки beauty бренд во Македонија

Revalid Hair Care Macedonia ја освои својата прва награда за најбрзорастечки бренд во Македонија во категорија “Убавина” на гала вечерта по…