Ана и Раста ќе потрошат цело богатство за првиот роденден на ТараШоу бизнис и трач
Тоа е премногу

Ана и Раста ќе потрошат цело богатство за првиот роденден на Тара

Ана Николиќ и Раста ќе потрошат вртоглава сума на пари за првиот роденден на нивната ќерка Тара. Нивната ќерка една…

На кого Меган Маркл ја довери фризурата за свадбата?Шоу бизнис и трач
Секако ќе е убава

На кого Меган Маркл ја довери фризурата за свадбата?

Само неколку денови остануваат до свадбата на принцот Хари и Меган Маркел. Сите се прашуваат каква фризура ќе избере таа…

Ева пред породувањето со провокативна фотографија од трудничкото стомачеШоу бизнис и трач

Ева пред породувањето со провокативна фотографија од трудничкото стомаче

Ева Лонгорија последните денови од бременоста ги поминува во одмарање, долги прошетки, а Денот на мајката кој во светот се…

Кипарската претсавничка Елени со топлес фотографииШоу бизнис и трач

Кипарската претсавничка Елени со топлес фотографии

Сексапилната Елени Фуреира која инаку ја нарекуваат европската Бијонсе заврши на втората позиција на натпреварот за песна на Евровизија 2018.…

Лила со секси фотографии од плажаШоу бизнис и трач
Згодна

Лила со секси фотографии од плажа

Лила Филиповска е една од најубавите водителки во Македонија. Лила со своите објави на Instagram ги побудале нејзините фанови. На…

Целото семејство на Џон Траволта за прв пат во јавностаШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНИ!

Целото семејство на Џон Траволта за прв пат во јавноста

Џон Траволта и Кели Престон со своите најмили се појавија на црвениот тепих во Кан. Ова е прво појавување на…

Мали информации за еден од најисчекуваните паметни телефони на годинатаМобилни и технологија
корисно..

Мали информации за еден од најисчекуваните паметни телефони на годината

Samsung, Huawei, Sony, LG и останатите големи мобилни компании веќе ги претставија своите најсилни паметни телефони, па сега останува уште…

“Being mum and dad” наградата во рацете на Рио Фердинанд!Шоу бизнис и трач
заслужено!

“Being mum and dad” наградата во рацете на Рио Фердинанд!

Целиот свет заплака кога поранешниот фудбалски ас синоќа ја прими наградата БАФТА за документарецот “Being mum and dad”. Тој пред…

Барселона ќе ја засилува одбраната!Спорт
ново освежување!

Барселона ќе ја засилува одбраната!

Тимот на Барселона на позитивен начин со две освоени титули ја завршува оваа сезона, но простор за корекции во составот…

All Screen паметен телефон на Леново!Мобилни и технологија
одличен дизајн!

All Screen паметен телефон на Леново!

Потпретседателот на Lenovo, Чанг Ченг го претстави тизерот од новиот паметен телефон на социјалната мрежа Weibo за кој што вели…