Џени Молен се фотографирала гола и има драматичен изглед!Шоу бизнис и трач
чест проблем на жените

Џени Молен се фотографирала гола и има драматичен изглед!

Џени Молен, сопруга на американскиот актер Џејсон Бигс, на својот Инстаграм профил споделила со своите обожаватели дека има голем здравствен…

Севилја го отпушти тренерот Винченцо МонтелаСпорт
тоа е бизнисот

Севилја го отпушти тренерот Винченцо Монтела

Винченцо Монтела само четири месеци се задржа на клупата на Севилја и по серијата на лоши резултати, челниците на клубот…

Роберто Стелоне нов тренер на Палермо!Спорт
можеби ќе има повеќе среќа

Роберто Стелоне нов тренер на Палермо!

Палермо во последните четири кола, во Серија Б, ќе влезе со нов тренер од како контроверзниот претседател на Палермо, Маурицио…

„Кум 3” e снимен само поради паритеМузика и филм
се е околу парите!

„Кум 3” e снимен само поради парите

Френсис Форд Копола, познатиот холивудски режисер, откри дека третото продолжение на познатата филмска сага „Кум” е снимено од чисто егзистенцијални…

Бела Хадид во новата кампања на Chrome HeartsМода и убавина
КАКО И СЕКОГАШ...ПРЕКРАСНА!

Бела Хадид во новата кампања на Chrome Hearts

Супермоделот Бела хадид уште еднаш застана пред објективите за рекламната кампања за очила за сонце и накит на брендот Chrome Hearts…

Ди Каприо ја купи куќата на МобиЗанимливости
ИНТЕРЕСЕН ЕНТЕРИЕР!

Ди Каприо ја купи куќата на Моби

Леонардо Ди Каприо го купи домот на Моби во Лос Анџелес за 4,91 милиони долари. 43-годишниот актер платил речиси половина…

Борис Новковиќ искрено проговори за синот кој е болен од аутизамШоу бизнис и трач
ХРАБРО!

Борис Новковиќ искрено проговори за синот кој е болен од аутизам

Хрватскиот пејач и кантавтор Борис Новковиќ и неговата поранешна сопруга Луција веќе осум години се борат со здравствените проблеми на…

Кортни Кардашијан и Кајли Џенер со нова заедничка линија на шминкаШоу бизнис и трач
ПАК НЕШТО НОВО ОД СТАРЛЕТИТЕ

Кортни Кардашијан и Кајли Џенер со нова заедничка линија на шминка

Славните старлети и сестри Кајли Џенер и Кортни Кардашијан потврдија дека наскоро на пазарот во продажба ќе се најде нивната…

АББА по пауза од 35 години се враќа со нови песниМузика и филм

АББА по пауза од 35 години се враќа со нови песни

Славната шведска музичка група АБА објави дека снимила нови песни по пауза од 35 години, пренесуваат светските медиуми. Четиричлениот состав…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 28.04.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 28.04.2018

Овен На работа и понатаму добро ќе ви оди. И не само добро, ќе ги зголемите контактите и повеќе ќе…