Дара Бубамара објави провокативна фотографијаШоу бизнис и трач
СЕ ЗА ДА СЕ ПРИВЛЕЧЕ ВНИМАНИЕ

Дара Бубамара објави провокативна фотографија

Дара Бубамара, која наголемо се подготвува за големиот концерт во Арена, објави провокативна фотографија на Инстаграм која предизвика вистинска гужва.…

Цеца го покажа мажот кому му ја подари својата љубовШоу бизнис и трач
AHH...

Цеца го покажа мажот кому му ја подари својата љубов

Светлана Цеца Ражнатовиќ објави фотографија со мажот кому му го подари своето срце, за жал само пријателски. Имено, станува збор…

Воодушевувачки подводни фотографииЗанимливости

Воодушевувачки подводни фотографии

Кога се вратил на нуркање пред неколку години, францускиот уметнички директор со седиште во Лион Лоран Фергес, имал идеја да…

Марина Висковиќ објави два нови видео записиШоу бизнис и трач
Екстра

Марина Висковиќ објави два нови видео записи

Марина Висковиќ почна со промовирање на новите песни од албумот 1000 лица. Третиот студиски албум младата поп ѕвезда го отвара…

Прекрасен дом за сите вљубеници во книгите!#Убав живот
Одличен дизајн

Прекрасен дом за сите вљубеници во книгите!

Овој дом на три нивоа со право го носи името “Bookshelf House”, а неодамна е редизајниран од страна на “Andrea…

Будуќност ја победи Црвена ЅвездаСпорт
Вести

Будуќност ја победи Црвена Ѕвезда

Кошаркарите на Будуќност го постигнаа историскиот успех откако во четвртиот натпревар во АБА Лигата ја победија Црвена Ѕвезда од Белград.…

Алегри со интересна изјава после победата на неговата екипаСпорт
Вести

Алегри со интересна изјава после победата на неговата екипа

Масимилијано Алегри имаше интересна изјава после победата на неговата екипа против Сампдорија. Пред крајот на првиот дел, Алегри мораше да…

Нејмар го напушта ПСЖ?Спорт
Вести

Нејмар го напушта ПСЖ?

Нејмар во последно време се погласно се зборува дека ќе го напушти тимот на ПСЖ. Дополнително  барем засега шпекулациите ги…

Витаминска вода со која ќе го препороди вашиот организамЗдравје и Фитнес
испробано добро!

Витаминска вода со која ќе го препороди вашиот организам

Разните индустриски витамински води се преполни со вештачки засладувачи кои му предизвикуваат повеќе штета отколку корист на организмот. Доколку сте…

Mercedes и понатаму нема одговор на Audi A1 и MINIАвто-мото
дали ќе има новини?

Mercedes и понатаму нема одговор на Audi A1 и MINI

Компанијата на Mercedes сеуште нема во план да произведува поткомпактни модели, помали од хечбекот од А класа. Германскиот произведувач нема…