ДНЕВЕН ХОРОСКОП 15.04.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 15.04.2018

Овен Премногу оган моментално е присутно во сите настани. Одлично ќе се чуствувате бидејќи топлината многу ви годи. Обидете се…

Германка со македонски корени го освојува светот со својата убавинаУбавици
Странско, а наше

Германка со македонски корени го освојува светот со својата убавина

Често ви пишуваме за убавици ширум светот, па сега имаме огромна чест да ве запознаеме и со една наша убавица…

Кошаркарот на Вашингтон Визардс позитивен на допинг тестСпорт
Вести

Кошаркарот на Вашингтон Визардс позитивен на допинг тест

НБА лигата му изрече драконска казна на кошаркарот на Вашингтон Визардс, Џоди Микс кој е суспендиран со дури 25 натпревари…

Возачите на Ферари тргнуваат од првиот ред на Големата награда на КинаАвто-мото
Екстра

Возачите на Ферари тргнуваат од првиот ред на Големата награда на Кина

Себастијан Фетел ќе тргне од првата стартна позиција на трката за Големата награда на Кина. На денешните квалификации во Шангај,…

Зидан без влакна на јазикотСпорт
Вести

Зидан без влакна на јазикот

Зинедин Зидан е исклучително разочаран од однесувањето на Јувентус по елиминацијата во четвртфиналето од Лигата на шампионите. Европскиот првак го…

Ќеркичката на Раста и Ана со Версаче ланчеШоу бизнис и трач
Како на тато

Ќеркичката на Раста и Ана со Версаче ланче

Раста и Ана ретко споделуваат фотографии од нивното дете, иако понекогаш знаат да објават кадар каде се наоѓа малечката, но…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 14.04.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 14.04.2018

Овен (21.03 – 20.04) Многу поволен ден за повеќето претставници на вашиот знак, особено за оние директните, кои одат директно…