Јувентус го надигра Реал, но сепак пеналот на Роналдо е решавачки!Спорт
криминал?!

Јувентус го надигра Реал, но сепак пеналот на Роналдо е решавачки!

Јувентус покажа импресивен тимски дух и настап на гостувањето на „Сантијаго Бернаебеу“, а и покрај тоа што го имаше „кралот“…

Ева Лонгорија блеска во тесен фустан на крајот од својата бременост!Шоу бизнис и трач
преубава трудница

Ева Лонгорија блеска во тесен фустан на крајот од својата бременост!

43 годишната ” oчајна домаќинка ”  Ева Лонгорија е при крајот на својата бременост и жената едноставно блеска! Актерката беше…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 12.04.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 12.04.2018

Овен (21.03 – 20.04) Работата со странци за вас е голем предизвик и едвај чекате да се слушнете со оние…