ДНЕВЕН ХОРОСКОП 09.04.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 09.04.2018

 ОВЕН Денес ќе морате брзо да реагирате и да донесете одлука која нема да биде едноставна. Досега се двоумевте што…

Катарина Грујиќ за прв пат ја изведе нумерата Нисам као другеШоу бизнис и трач
Екстра

Катарина Грујиќ за прв пат ја изведе нумерата Нисам као друге

Катарина Грујиќ продолжува да ги промовира новите песни од новиот албум, кој наскоро ќе се најдат во продажба. Пејачката во…

Вака Дизни принцезите би изгледале во реалностаЗанимливости
Забава

Вака Дизни принцезите би изгледале во реалноста

Веќе некое време Дизни принцезите претставуваат инспирација за уметниците и ни ги доловуваат како тие би изгледале со неколку килограми…

Хајди Клум ужива топлес на одмор со ТомШоу бизнис и трач
Машала

Хајди Клум ужива топлес на одмор со Том

Хајди Клум среќата ја пронајде со гитаристот од бендот Tokio Hotel, Том Каулиц, а врската ја потврди во јавноста на…

Хамилтон изненаден од брзината на ФерариСпорт

Хамилтон изненаден од брзината на Ферари

Светскиот шампион во Формула 1, Луис Хамилтон ја посочи силната страна во претставувањето на Ферари при вчерашниот двоен триумф на…

Карлеуша со нов стајлинг во ТурцијаШоу бизнис и трач

Карлеуша со нов стајлинг во Турција

Јелена Карлеша често се облекува провокативно, но добро знаеме дека во приватниот живот сака и доста “лежерна” облека. На нејзиниот…

Крис Џенер бесна на Кајли!?Шоу бизнис и трач
И ПРОПАДНАА ПЛАНОВИТЕ

Крис Џенер бесна на Кајли!?

Веднаш по раѓањето на наследничката на Кајли Џенер, Сторм Даниелс, познатата мама Крис, наводно била премногу лута што името на…

Ријана во мини Версаче се забавува со слатката внука во МиланоШоу бизнис и трач
ЛУДА ЗАБАВА

Ријана во мини Версаче се забавува со слатката внука во Милано

Ријана реди успеси со својот мејкап бренд Fenty Beauty и континуирано го проширува портфолиото на шминки. Музичката ѕвезда присуствуваше на…

Бред Пит има нова девојка!Шоу бизнис и трач
НОРМАЛНО...

Бред Пит има нова девојка!

Пред две години, Бред Пит и Анџелина Џоли го завршија својот брак, а медиумите го поврзаа познатиот холивудски актер со…