Свршеницата на Вељко Ражнатовиќ го придружува секаде саканиотШоу бизнис и трач
СЕ ЗА ЉУБОВ!

Свршеницата на Вељко Ражнатовиќ го придружува секаде саканиот

Девојката и однеодамна свршеница на Вељко Ражнатовиќ, кошаркарката Богдана Родиќ, секој ден се чини се повеќе го освојуваат срцето на…

Адријана Лима летото ќе го помине на Јадранското МореШоу бизнис и трач
ЗОШТО ДА НЕ!?

Адријана Лима летото ќе го помине на Јадранското Море

Иако манекенката Адријана Лима одамна не е во брак со српскиот кошаркар Марко Јариќ, очигледно од глава не може да…

Рекордна плата за Хамилтон во Формула 1Спорт
СЕ ПЛАЌА ТАЛЕНТОТ ЗА ВОЗЕЊЕ ФОРМУЛА

Рекордна плата за Хамилтон во Формула 1

Шампионот од Формула 1, Луис Хамилтон е на чекор да стане најплатен возач во светот. Британецот преговара со Мерцедес за…

Цеца има нова љубов!?Шоу бизнис и трач

Цеца има нова љубов!?

Балканската музичка ѕвезда Светлана Ражнатовиќ Цеца овие денови позитивно ги изненади фановите. Имено иако таа не сака често да зборува…

Памела Андерсон прва го промовираше пластичниот изглед.Сега не личи на себе!Шоу бизнис и трач
СЕПАК Е УБАВА

Памела Андерсон прва го промовираше пластичниот изглед.Сега не личи на себе!

Памела Андерсон е меѓу првите кои го промовираа пластичниот изглед. Таа во своите 50-ти години изгледа сјајно, а на интернет…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 06.04.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 06.04.2018

Овен Правите се’ за да ги нагласите своите естетски вредности. Многумина од вас што се занимаваат со уметност ќе успеат…