ДНЕВЕН ХОРОСКОП 07.04.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 07.04.2018

Овен На работа и понатаму добро ќе ви оди. И не само добро, ќе ги зголемите контактите и повеќе ќе…

Романтичен апартман во француски стил во престолнината на џезот#Убав живот
Едноставно прекрасно

Романтичен апартман во француски стил во престолнината на џезот

Овој апартман, сместен во престолнината на џез музиката Њу Орлеанс, е дизајниран од страна на Лиен Ухалт. Во него се…

Погледнете ја првата фотографија на Мерил Стрип во серијата Невини лагиМузика и филм
Екстра

Погледнете ја првата фотографија на Мерил Стрип во серијата Невини лаги

Мерил Стрип официјално стигна во Монтереј, имагинарниот град од серијата Невини лаги. Првата фотографија од актерката се појави на Инстаграм…

Ана Ивановиќ блеска после породувањетоШоу бизнис и трач
Екстра

Ана Ивановиќ блеска после породувањето

Ана Ивановиќ изгледа одлично откако пред неколку недели се породи, а дека мајчинството и годи може да се заклучи по…

Наташа Беквалац го покажа својот нов домШоу бизнис и трач
Слика

Наташа Беквалац го покажа својот нов дом

Наташа Беквалац донесе одлука да се откаже од градскиот асфалт, па со семејството реши да се пресели во малку помирен…

После 35години во Саудиска Арабија се отвара киноМузика и филм

После 35години во Саудиска Арабија се отвара кино

Министерството за култура и информации од Саудиска Арабија издаде лиценца на американската компанија AMC за отворање на кино сала во…

Candyman бара нови пет девојкиШоу бизнис и трач
Никогаш доста од девојки

Candyman бара нови пет девојки

Тутунскиот богаташ Траверс Бајнон бара пет нови девојки кои ќе се приклучат на малото неговото семејство во луксузна вила на…

Погледнете ја новата јахта на СеверинаШоу бизнис и трач
Се има, се може

Погледнете ја новата јахта на Северина

Серина Којиќ одлучи да се почитува себеси, но и нејзиното семејство, со повеќе од екстравагантен подарок: јахта. Поп-ѕвездата одлучила да…

Меколи Калкин откри кој пропуст му стеал во филмотШоу бизнис и трач

Меколи Калкин откри кој пропуст му стеал во филмот

Првиот и вториот дел од филмот Home Alone дефинитивно спаѓаат во најпопуларните божиќни филмови, а веќе со години фановите ги…

Воодушевувачки фотографии од СловенијаЗанимливости

Воодушевувачки фотографии од Словенија

Совршени фотографии од Словенија направени во последните шест години од Filip Eremita. Уживајте!