Руби, четврти вид на чоколада!Занимливости
ммм изгледа примамливо

Руби, четврти вид на чоколада!

За сите обожувачи на благо доаѓа убава вест, а тоа е дека имаме нова чоколада во светот и ова е…

Масимилијано Алегри ќе се посвети на селекторската работа!Спорт
зарем ќе ги напушти?

Масимилијано Алегри ќе се посвети на селекторската работа!

Италијанските медиуми веќе подолго време шпекулираат дека Масимилијано Алегри би можел да го напушти Јувентус и да се пресели во…

Три различни сценарија за „Ѕвездени Патеки 4”?!Музика и филм
и сега?

Три различни сценарија за „Ѕвездени Патеки 4”?!

Сигурно во блиска иднина ќе видиме четврти дел Ѕвездени Патеки, но никој не е сигурен што ќе биде тоа бидејќи…

Емили Ратајковски во кампања со новиот сопруг за својата колекција костими за капењеШоу бизнис и трач
ЉУБОВ!

Емили Ратајковски во кампања со новиот сопруг за својата колекција костими за капење

Емили Ратајковски не се срами да биде заводлива и без воздржување го истакнува својот сексапил, а тоа е рефлектирано и…

Меган Маркл два пати ќе прави свадба?Шоу бизнис и трач

Меган Маркл два пати ќе прави свадба?

Меган Маркл оваа пролет ќе и каже збогум на актерската кариера за да стане сопруга на принцот Хари, но пред…

Борко Ристовски стана татко.Шоу бизнис и трач
Честитки

Борко Ристовски стана татко.

Борко Ристовски стана татко. Среќната вест, голманот ја објави на социјалните мрежи. Тој со обожавателите сподели фотографија на која Ристовски…

Ана Николиќ ја покажа малата ТараШоу бизнис и трач
Среќна мајка

Ана Николиќ ја покажа малата Тара

Ана Николиќ се разведе од сопругот Стефан Ѓуриќ Раста, со кој малку подоцна се смири, а пред осум месеци на…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 04.04.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 04.04.2018

ОВЕН Се чувствувате малку постабилно и полека почнувате да им се посветувате на работите кои досега ги одложувавте. Проблемот е…