Расцветаната Јапонија во пролетЗанимливости

Расцветаната Јапонија во пролет

Јапонија е преубава во пролет со своите расцутени црешови дрвја. Уживајте во погледот!!!  

Дневен хороскоп за ПОНЕДЕЛНИК (2.4.2018)Хороскоп
како се наклонети вашите ѕвезди..

Дневен хороскоп за ПОНЕДЕЛНИК (2.4.2018)

Дознајте каков ден ве очекува! Овен (21. 3 – 20. 4) Љубов: По обичај, се поставувате супериорно во однос на…

Xiaomi има одличен сопствен „гејминг“ лаптопМобилни и технологија
врвни перформанси!

Xiaomi има одличен сопствен „гејминг“ лаптоп

Кинеската компанија Xiaomi и официјално влезе во светот на „гејмингот“ со претставувањето на новиот гејмерски лаптоп едноставно наречен Mi Gaming…

Актерот од How I Met Your Mother ја потврдил контроверзната теорија за популарната серијаМузика и филм
сепак само теории

Актерот од How I Met Your Mother ја потврдил контроверзната теорија за популарната серија

Помина четири години од како беше емитувано финалето на хит серијата “Како ја запознав мајка ви” (How I Met Your…

Ќерката на познатиот модел ќе ве остави без зборови!Убавици
преубава!

Ќерката на познатиот модел ќе ве остави без зборови!

19 годишната Сејлор Ли Бринкли-Кук, ќерка на познатиот супермодел Кристи Бринкли започнала да чекори по стапките на својата мајка и…

Адеми горд на својот избор, Македонија пред Хрватска!Спорт
одличен играч

Адеми горд на својот избор, Македонија пред Хрватска!

Аријан Адеми работи се враќа со полна пареа на фудбалските терени по непосакуваната суспензија која ја заработи поради допинг, а…