Адам Сендлер и Џенифер Анистон повторно заедноШоу бизнис и трач

Адам Сендлер и Џенифер Анистон повторно заедно

Актерите Адам Сендлер и Џенифер Анистон, по романтичната комедија „Just Go With It”, повторно ќе глумат заедно, овојпат во филм…

Малку познати факти за Никол ШерцингерМузика и филм

Малку познати факти за Никол Шерцингер

Таа е неверојатно талентирана и секси, но името нејзино не се врзува само со музичките успеси, туку и со врската…

Арнолд Шварценегер на итна операција на срцетоШоу бизнис и трач
Брзо оздравување

Арнолд Шварценегер на итна операција на срцето

Арнолд Шварценегер е на итна операција на срцето, јавуваат американските медиуми. Седумдесетгодишниот актер и поранешен гувернер на Калифорнија е сместен…

Александра Пријовиќ го измамила Филип: Имала афера со оженет тенисер!Шоу бизнис и трач

Александра Пријовиќ го измамила Филип: Имала афера со оженет тенисер!

Александра Пријовиќ три месеци зад грбот на вереникот Филип Живоиновиќ се гледала со оженет тенисер, па сега многу нагаѓаат дали…

Ferrari тивко влезе во SUV класата!Авто-мото

Ferrari тивко влезе во SUV класата!

Maserati Levante Trofeo под хаубата крие 3,8 литарски V8 мотор од Ferrari. Новиот Maserati Levante Trofeo слободно можеме да го…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 31.03.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 31.03.2018

Овен На работа и понатаму добро ќе ви оди. И не само добро, ќе ги зголемите контактите и повеќе ќе…

Русокосата актерка е подготвена за мајчинствоШоу бизнис и трач
ЧЕСТИТКИ

Русокосата актерка е подготвена за мајчинство

Кирстен Данст, која само што не станала мајка, навистина ја ужива својата бременост која совршено и одговара. Прекрасна 35-годишна русокоса…

Секс снимката на Ким е прегледана 150 милиони патиШоу бизнис и трач
ТЕЖОК Е ПАТОТ ДО СЛАВАТА

Секс снимката на Ким е прегледана 150 милиони пати

Секс-снимката на Ким Кардашијан и нејзиното тогашно момче, музичарот Вили Норвуд, на интернет е прегледан над 150 милиони пати. Славната ријалити ѕвезда…

Како Меган Фокс го зачува својот брак надвор од јавноста?Шоу бизнис и трач
бракот е света работа

Како Меган Фокс го зачува својот брак надвор од јавноста?

Меган Фокс е една од најубавите глумици во Холивуд која се има омажено многу млада, има три деца, а нејзината приказна…

Мелиса Мекарти, глумицата од комедиите изгуби 35 килограмиШоу бизнис и трач
браво!

Мелиса Мекарти, глумицата од комедиите изгуби 35 килограми

Мелиса Мекарти, или симпатичната “буцкаста” глумица од комедиите, тврди дека нејзината тежина секогаш ќе се зголемува и намалува,но на последните фотографии…