Русокосата актерка е подготвена за мајчинствоШоу бизнис и трач
ЧЕСТИТКИ

Русокосата актерка е подготвена за мајчинство

Кирстен Данст, која само што не станала мајка, навистина ја ужива својата бременост која совршено и одговара. Прекрасна 35-годишна русокоса…

Секс снимката на Ким е прегледана 150 милиони патиШоу бизнис и трач
ТЕЖОК Е ПАТОТ ДО СЛАВАТА

Секс снимката на Ким е прегледана 150 милиони пати

Секс-снимката на Ким Кардашијан и нејзиното тогашно момче, музичарот Вили Норвуд, на интернет е прегледан над 150 милиони пати. Славната ријалити ѕвезда…

Како Меган Фокс го зачува својот брак надвор од јавноста?Шоу бизнис и трач
бракот е света работа

Како Меган Фокс го зачува својот брак надвор од јавноста?

Меган Фокс е една од најубавите глумици во Холивуд која се има омажено многу млада, има три деца, а нејзината приказна…

Мелиса Мекарти, глумицата од комедиите изгуби 35 килограмиШоу бизнис и трач
браво!

Мелиса Мекарти, глумицата од комедиите изгуби 35 килограми

Мелиса Мекарти, или симпатичната “буцкаста” глумица од комедиите, тврди дека нејзината тежина секогаш ќе се зголемува и намалува,но на последните фотографии…

Apple ни го претстави најновиот модел на iPad!Мобилни и технологија
очекувано добро!

Apple ни го претстави најновиот модел на iPad!

Новиот iPad не носи некои револуционерни новитети – има А10 процесор и поддршка за “stylus”, а цената на пазарот во…

Пристугнува Mercedes-AMG C63 Coupe за 2019 годинаАвто-мото
немаме зборови..

Пристугнува Mercedes-AMG C63 Coupe за 2019 година

На овогоддинешниот саем за автомобили во Њујорк, Mercedes го претстави новото рестилизирано спортско купе. Визуелно, најголемата промена се случила на предниот…

Финале помеѓу Остапенко и Стивенс!Спорт
денес во 19часот!

Финале помеѓу Остапенко и Стивенс!

Летонската тенисерка Елена Остапенко ќе игра во финалето на Мастерсот во Мајами, откако во полу-финалето ја совлада Даниел Роуз Колинс…

Славната манекенка 25 години ја криеше вистината за својот изгледШоу бизнис и трач
НЕ Е ЕДИНСТВЕНА!

Славната манекенка 25 години ја криеше вистината за својот изглед

Таа речиси 25 години криела дека нејзината „природна убавина“ е, сепак, потпомогната од естетската хирургија. Но, сега конечно проговорела за…

Ова се пролетни фризури кои морате да ги пробатеМода и убавина
Да или Не?

Ова се пролетни фризури кои морате да ги пробате

Убавото време полека чука на врата, а на вас ви е потребна некаква промена. Хмм…најлесно е да се смени фризурата,…

Луј ван Гал повторно го прозва МурињоСпорт
Екстра

Луј ван Гал повторно го прозва Мурињо

Поранешниот менаџер на Манчестер Јунајтед Луј ван Гал повторно жестоко го прозва својот ученик и наследник во Јунајтед Жозе Мурињо.…