Анастасија Ражнатовиќ: Не ми е важно колку нешто чини, важно ми е дали убаво ми стои!Шоу бизнис и трач
ПАМЕТНА ДЕВОЈКА

Анастасија Ражнатовиќ: Не ми е важно колку нешто чини, важно ми е дали убаво ми стои!

Манекенската кариера на Анастасија Ражнатовиќ тргна во нагорна линија откако нејзината фотографија заврши во едно од најпрестижните модни списанија во…

Крупен кадар во позадината на Ким Кардашијан!Шоу бизнис и трач
ЗНАЕ КАКО

Крупен кадар во позадината на Ким Кардашијан!

Најновата фотографија на американската старлета Ким Кардашијан има повеќе од 3,6 милиони лајкови за само 24 часа. Ким навистина умее да…

Најзгодниот робијаш се разведе па ја освои наследничката на Топ шопШоу бизнис и трач
ЉУБОВНА ПРИКАЗНА

Најзгодниот робијаш се разведе па ја освои наследничката на Топ шоп

Кога 34 годишниот Џереми Микс е уапсен поради поседување нелегално оружје, и кога отслужил затворска казна, изненадно станал манекен, модел,…

Volkswagen го претстави новиот TouaregАвто-мото
V6 мотор

Volkswagen го претстави новиот Touareg

Совршен спој на динамика и комфор, со најнапредната технологија која ќе ги воодушеви возачите Новиот Touareg претставува пресвртница во најголемата…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 29.03.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 29.03.2018

Овен (21.03-20.04) Можност за средба со личност која доаѓа од далеку. Контактите со странство се успешни и постои можност вашиот…

Ана Ивановиќ и Бастиан во првата родителска прошеткаШоу бизнис и трач
Слика

Ана Ивановиќ и Бастиан во првата родителска прошетка

Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг Бастиан станаа родители на момче по име Лука пред десет дена, а иако сега нивниот…

Провокативна русокоса која сака да се фали со своите гради!Убавици
Секси

Провокативна русокоса која сака да се фали со своите гради!

Иако вели дека доаѓа од конзервативно семејство, според фотографиите на нејзиниот Инстаграм профил оваа девојка е далеку од срамежлива и…

Ибрахимовиќ со трансфер во Американската фудбалска лигаСпорт
Екстра

Ибрахимовиќ со трансфер во Американската фудбалска лига

Златан Ибрахимовиќ одлучи да го напушти Манчестер Јунајтед и да се пресели во екипата на Лос Анџелес Галакси. Ибрахимовиќ минатото…

Роберто Карлос со свои гледишта за НејмарСпорт
Вести

Роберто Карлос со свои гледишта за Нејмар

Роберто Карлос го сподели своето мислење за огромната амбиција на Нејмар да стане најдобар фудбалер во светот. Според него, сонародникот…

Изречена казна за Савидис и МихелСпорт
Вести

Изречена казна за Савидис и Михел

Иван Савидис е казнен со три години надвор од фудбалот и 100.000 евра откако вооружен влезе на на терен за…