Саша Ковачевиќ откри како ја запознал својата девојкаШоу бизнис и трач
Екстра

Саша Ковачевиќ откри како ја запознал својата девојка

Иако немаме често можност да го гледаме во популарни емисии, Саша Ковачевиќ сепак го прифати повикот на Огњен Амиџиќ и…

Амал Клуни им се врати на работните обврски 9 месеци по породувањетoШоу бизнис и трач
Изгледа уморно

Амал Клуни им се врати на работните обврски 9 месеци по породувањетo

Амал Клуни очигледно им се врати на работните обврски 9 месеци по раѓањето на близнаците. Облечена во црн миди кожен…

Модерна вила сокриена во шумата во Квебек#Убав живот
Викендичка од соништата

Модерна вила сокриена во шумата во Квебек

Опкружена со шума, вода и бескрајниот мир во Вал-дес-Монтс, во Квебек Канада, оваа викендичка која ѕирка од работ на карпите…

Брук Шилд го покажа телото на 52 годиниШоу бизнис и трач
Вечно млада

Брук Шилд го покажа телото на 52 години

Ѕвездата на филмот „Плава лагуна“, Брук Шилд зачекори во шестата деценија од животот, но тоа на неа не се гледа.…

Уште една сезона на Лејкерси без плеј-офСпорт
Екстра

Уште една сезона на Лејкерси без плеј-оф

Лос Анџелес Лејкерс веќе петта сезона нема да игра во плеј-офот. Езерџиите на гости загубија од Детроит со резултат од…

Лацио на мета на хакерска измамаСпорт
Вести

Лацио на мета на хакерска измама

Стефан Де Вриј веќе четврта сезона е дел од Лацио и со своите добри игри го привлече вниманието и на…

Шпанците доминантни на пријателскиот натпревар против АргнтинаСпорт
Вести

Шпанците доминантни на пријателскиот натпревар против Аргнтина

Шпанија синоќа на стадионот на Атлетико Мадрид Ванда Метрополитано ја прегази Аргентина со 6:1 и го повтори најтешкиот пораз на…

Познат фудбалер на Манчестер Јунајтед наддавал за купување невиност на 26 годишна девојкаШоу бизнис и трач

Познат фудбалер на Манчестер Јунајтед наддавал за купување невиност на 26 годишна девојка

26-годишната  Јасмин  од Лондон одлучи да ја продаде својата невиност на оној кој ќе понуди најмногу пари. Причината поради која…

Шон Пен на интервју под дејство на лекови за спиење и со цигараШоу бизнис и трач

Шон Пен на интервју под дејство на лекови за спиење и со цигара

Холивудскиот глумец Шон Пен во ток-шоуто на Стивен Колбер, под дејство на лек за спиење и со цигара во уста…

Погледнете ги новите Nike LeBron 15 “Neon” патикиЗанимливости
типично за nike

Погледнете ги новите Nike LeBron 15 “Neon” патики

Кончено во продажба ќе се најде петтото и последно издание на патиките LeBron Watch. Овие нови патики се инспирирани од…