Цеца се почасти со нов скап автомобилШоу бизнис и трач
ЧЕСТИТКИ

Цеца се почасти со нов скап автомобил

По операцијата за намалување на градите и медиската илегала, Цеца Ражнатовиќ се појави на Семот за автомобили со цел да…

Направена е најскапата торта на светот во облик на Ким КардашијанШоу бизнис и трач

Направена е најскапата торта на светот во облик на Ким Кардашијан

Тортата е вистинска копија на реалити ѕвездата. Дури има запазено и детали како шминка, маникир и стајлинг. Се сеќавате на…

Го освои светот како Руби и понатаму е секс бомбаШоу бизнис и трач
БРАВО!

Го освои светот како Руби и понатаму е секс бомба

Улогата која и даде светска слава на Барбара Мори е без сомнение ликот на црвенокосата Руби. Во истоимената серија Мори…

Кендис Сванапул е шик трудница во ЊујоркШоу бизнис и трач
СЕКСИ ТРУДНИЦА

Кендис Сванапул е шик трудница во Њујорк

Кендис Сванапул ја стави на пауза својата кариера за да се посвети на бременоста. Славната манекенка на Victoria’s Secret деновиве…

Кристина Агилера ја покажа природната убавинаШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНА И БЕЗ ГРАМ ШМИНКА

Кристина Агилера ја покажа природната убавина

Кристина Агилера обожава да го трансформира својот изглед со силна шминка, вештачки трепки и надградба на косата. Токму затоа нејзиното…

Софија Вергара и Џо Мангинело со интересна љубовна приказнаШоу бизнис и трач

Софија Вергара и Џо Мангинело со интересна љубовна приказна

Сексапилната Колумбијка, Софија Вергара и нејзиниот атрактивен сопруг, Џо Мангинело на вчерашната премиера на филмот „Ready Player One“ покажале колку се сакаат,…

Моделот Кејт Аптон објави фотографии од венчавкатаШоу бизнис и трач
Лепотица

Моделот Кејт Аптон објави фотографии од венчавката

Иако се омажила во ноември 2017 година, моделот Кејт Аптон објави фотографии од венчавката, каде што носела преубав фустан. That’s…

Ана Ивановиќ со неверојатна загуба на тежина по една недела од породувањетоШоу бизнис и трач
Пребрзо

Ана Ивановиќ со неверојатна загуба на тежина по една недела од породувањето

Ана Ивановиќ пред неколку дена на свет го донесе својот син. Поранешната тенисерка во неколку наврати од тогаш се огласи…

Листа на најевтини и најскапи држави за животЗанимливости
Македонија меѓу поефтините

Листа на најевтини и најскапи држави за живот

Компанијата MoveHub која се занимава со истражување и информации за најпопуларните земји за преселување, неодамна објави истражување во која е…

Кејтлин Џенер со барање до своите децаШоу бизнис и трач
Бизарно

Кејтлин Џенер со барање до своите деца

Брус Џенер, поранешна олимписка ѕвезда, го промени својот пол пред две години, па од тогаш е Кејтлин Џенер. Позади себе…