Сораја покажа дека носи гаќички!Шоу бизнис и трач

Сораја покажа дека носи гаќички!

Сораја Вучелиќ е позната по провокативното облекување, па и да не носи гаќички под мини фустаните. Сепак, таа одлучи да им…

Поп-ѕвездата Тина Тарнер прозборе: Му простив на АјкШоу бизнис и трач

Поп-ѕвездата Тина Тарнер прозборе: Му простив на Ајк

Поп-ѕвездата Тина Тарнер се отвори и раскажа зошто се одлучила да му прости на поранешниот сопруг Ајк Тарнер по повеќе…

Наоми Кембел е модна икона на годината!Мода и убавина
ЗАСЛУЖЕНА НАГРАДА!

Наоми Кембел е модна икона на годината!

Со одлука на модните дизајнери на Америка, наградата за модна икона на 2018 година и припадна на славната манекенка Наоми…

Поранешен Плејбој модел ѝ се извини на Меланија Трамп за аферата со ДоналдШоу бизнис и трач

Поранешен Плејбој модел ѝ се извини на Меланија Трамп за аферата со Доналд

Бракот на Доналд и Меланија Трамп е обвиен во скандали. Неколку жени излегоа во јавноста со изјави дека во минатото…

Карлеуша ја смени бојата на косата и носи детаљ „тежок“ 6.000 евраШоу бизнис и трач
СЕКОГАШ УНИКАТНА!

Карлеуша ја смени бојата на косата и носи детаљ „тежок“ 6.000 евра

Јелена Карлеуша повторно не беше облечена соодветно за временските пригоди во Белград (поточно, беше речиси гола на 0 степени Целзиусови), но…

Саша Ковачевиќ прозборе за девојката и бебетоШоу бизнис и трач
опа

Саша Ковачевиќ прозборе за девојката и бебето

Пејачот открива дека ужива во љубовта со мисицата Зорана Тасовац. Иако е една од најуспешните и популарни пејачи од нашиот…

Ова е новата девојка на Марио КасасШоу бизнис и трач
Фатен на дело

Ова е новата девојка на Марио Касас

Иако шпекулираа дека Марио Касас и Бланка Сурез се најновиот, популарен, шпански пар, саканиот актер потврди дека има нова девојка…

Huawei P20 Pro ќе има задна камера од 40 мегапиксели!Мобилни и технологија
неверојатно добар!

Huawei P20 Pro ќе има задна камера од 40 мегапиксели!

Се повеќе детали за новиот Huawei P20 Pro се појавуваат на интернет, а според најновите гласини, откриено е со каква…

Бидете во тренд, погледнете ги трите најпопуларни фризури на Пинтерест за оваа пролет!Мода и убавина
се согласуваме!

Бидете во тренд, погледнете ги трите најпопуларни фризури на Пинтерест за оваа пролет!

Како што се наближува пролетта, така и се зголемува и потребата за промени и за разубавување па во продолжение ќе…

Мерцедес води со најмногу две десетинки!Спорт
В09 е лесен за возење!

Мерцедес води со најмногу две десетинки!

Ммаксимум две десетинки е времето кое Ники Лауда смета дека е предноста на Мерцедес пред своите ривали. По тестирањата во…