Сомнение дека Милан бил нелегално продаден?!Спорт
ништо чудно да е вистина

Сомнение дека Милан бил нелегално продаден?!

Газета дело спорт и Тутоспорт пишуваат дека италијанскиот јавен обвинител отворил истрага под сомнение дека имало нелегални активности при продажбата…

Погледнете ги новите HTC Desire 12 и Desire 12 PlusМобилни и технологија
колку ли ќе чини?!

Погледнете ги новите HTC Desire 12 и Desire 12 Plus

HTC овој пат ни претстави два нови паметни телефони кои што имаат релативно „средни“ спецификации, а тоа се Desire 12…

Ева Мендез прошета низ улиците во ЊујоркШоу бизнис и трач
НИЕ СЕПАКНЕ СМЕ ЈА ЗАБОРАВИЛЕ ...

Ева Мендез прошета низ улиците во Њујорк

Доколку некој е таинствен во Холивуд, тоа е сигурно латино актерката Ева Мендез која е горда мајка на две девојчиња.…

10 поучни лекции од непоколебливата Ел ВудсЗанимливости

10 поучни лекции од непоколебливата Ел Вудс

Русокосата адвокатка Ел Вудс ги освои срцата на гледачите со својата искреност, оптимизам и вербата во своите цели дури и…

Кејт Аптон го покажа својот провиден невестински фустан една година по венчавкатаШоу бизнис и трач

Кејт Аптон го покажа својот провиден невестински фустан една година по венчавката

Иако се венчала во ноември 2017 година, Кејт дури сега на Инстаграм ги објави своите фотографии од венчавката. Манекенката го…

Моника Белучи во гламурозно издание на италијанска церемонијаШоу бизнис и трач
КАКО ШТО И ДОЛИКУВА

Моника Белучи во гламурозно издание на италијанска церемонија

Моника Белучи во блескав фустан со кристали мамеше погледи на црвениот тепих пред доделувањето на италијанските филмски награди Давид ди…

Наиде на негативни критики поради нејзината тежина и совршениот сопругШоу бизнис и трач
Пресладок пар

Наиде на негативни критики поради нејзината тежина и совршениот сопруг

Таа е активист во борбата за прифаќање жените од сите големини, фотограф и блогерка. И бидејќи Џена Кучер има неверојатно…

Емили Ратајковски се соблече за сопругот и фановитеШоу бизнис и трач
Презгодна

Емили Ратајковски се соблече за сопругот и фановите

Ретки се приликите кога модел Емили Ратајковски се слика, а да е облечена. Таа сега ги објави своите нови голи…

Instagram воведе опција која на Twitter веќе постои долгоМобилни и технологија
Не е лошо

Instagram воведе опција која на Twitter веќе постои долго

Instagram започна по чекори на Twitter воведувајќи уште една опција за своите корисници. Oд сега корисниците во делот за биографија…

Кејтлин Џенер оперирана поради рак на кожатаШоу бизнис и трач
Со помин

Кејтлин Џенер оперирана поради рак на кожата

Секој ден ги слушаме приказните и апели на докторите за штетноста на сончевите зраци за нашата кожа. Но, ретко е…