Вградила 2кг сало за да има задник како Ким КардашијанШоу бизнис и трач
Бизарно

Вградила 2кг сало за да има задник како Ким Кардашијан

Поранешниот модел Џенифер Памплона денес е најпозната по нејзината естетска хирургија, што таа ја направила да има масовен задник исто…

Силвестер Сталоне докажа дека е во одлична формаШоу бизнис и трач
Секоја чест

Силвестер Сталоне докажа дека е во одлична форма

Бидејќи неодамна ги информираше фановите дека “тоа е прекрасно чувство за враќање од мртвите”, Роки Балбоа овој пат покажа дека…

Пролетна салата за темелно чистење на телотоЗдравје и Фитнес
вкусноо

Пролетна салата за темелно чистење на телото

Деновите во пролет се сè подолги и потопли, но без оглед на убавото време кое нè очекува, во текот на…

Џастин Бибер и Бела Торн ги привлекоа сите погледиШоу бизнис и трач
многу лошо

Џастин Бибер и Бела Торн ги привлекоа сите погледи

Мегапопуларни ѕвезди Џастин Бибер и глумицата и пејачка Бела Торн беа сензација на синоќешната премиера на филмот “Midnight Sun” кога сите…

Левандовски заминува во Реал Мадрид!Спорт
Нека му е со среќа!

Левандовски заминува во Реал Мадрид!

Фудбалскиот менаџер Пини Захави и Хосе Анхел, „десната рака“ на претседателот на Реал, Флорентино Перез за само два состанока успеале…

Snapchat  се извини за направената грешкаШоу бизнис и трач
Се случува

Snapchat се извини за направената грешка

Snapchat беше принуден да се извини и да ги отстрани навредливите реклами на сметка на Ријана и Крис Браун. Огласот…

Караско несебично му го спаси животот на ГаитанСпорт
добар потег

Караско несебично му го спаси животот на Гаитан

Атлетико го надомести она што го загуби со испаѓањето од Лигата на шампионите преку трансферите на Јаник Фереира Караско и Нико…

Снепчет во загуба од 800 милиони долари поради Ријана?!Шоу бизнис и трач
сосема неинтересно!

Снепчет во загуба од 800 милиони долари поради Ријана?!

Популарната социјална мрежа Снепчет се најде на мета на критики во јавноста поради исмејување на семејното насилство. Имено, неодамна на…

Славната манекенка со 16 години помлад музичарШоу бизнис и трач
Убав пар

Славната манекенка со 16 години помлад музичар

Четириесет и четири годишната манекенка Хајди Клум е фотографирана со младиот музичар Том Каулиц, па започнаа и шпекулациите дека таа…

Нов моден тренд-Тексас на тексасМода и убавина
ИНТЕРЕСНИ КОМБИНАЦИИ

Нов моден тренд-Тексас на тексас

Тексасот никогаш не излегува од мода и е постојано присутен – ако погледнете наназад низ годините, тексас парчињата се секогаш…