Душко спрема големо изненадување за Јелена Карлеуша за нивната годишнинаШоу бизнис и трач
Вистинско изненадување

Душко спрема големо изненадување за Јелена Карлеуша за нивната годишнина

Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша на 28 јуни ќе прослават 10 години од својот брак, а познатиот фудбалер веќе нашол…

Неодоливата и секси медицинска сестра Меги!Убавици
Совршенство

Неодоливата и секси медицинска сестра Меги!

Меги Ролинс е родена на 18-ти февруари 1988 година во Јужна Каролина, каде завршила студии за негувателка на Медицинскиот факултет.…

Атаман прогласен за тренер со најмногу порази во историјата на ЕвролигатаСпорт
Екстра

Атаман прогласен за тренер со најмногу порази во историјата на Евролигата

Ергин Атаман од вчера е сопственик на неславен рекорд, тренер со најмногу порази во историјата на Евролигата. Ефес во четвртокот…

Рохо ја продолжи соработката со Манчестер Јунајтед на уште 3 годиниСпорт
Вести

Рохо ја продолжи соработката со Манчестер Јунајтед на уште 3 години

Маркос Рохо ја продолжи соработката со Манчестер Јунајтед на уште три години. Оваа вест ја потврдија од таборот на Црвените…

Листа на 10 најсексипилни спотовиМузика и филм

Листа на 10 најсексипилни спотови

Музичките спотови еволуираат. На крајот на 80тите Wicked Game беше врв на сензуалноста, а од 90тите се нагледавме секси видеа. Магазинот Esquire…

Гатусо одби да ја бара вината за поразот од Арсенал во судиитеСпорт
Вести

Гатусо одби да ја бара вината за поразот од Арсенал во судиите

Џенаро Гатусо одби да ја бара вината за поразот од Арсенал во судиите на тој меч. Судиите погрешија во 39.…

Најновиот моден тренд за пролет 2018 пристигна од блогеркитеМода и убавина

Најновиот моден тренд за пролет 2018 пристигна од блогерките

На самиот крај на зимата, познатите модни блогери го претставија најновиот стилски трик за одбележување на пролетните месеци. Исто како…

Николас Кејџ конечно ќе го игра СуперменМузика и филм
ГО ОЧЕКУВАМЕ НОВИОТ СУПЕРМЕН

Николас Кејџ конечно ќе го игра Супермен

Николас Кејџ, конечно, ќе си го оствари детскиот сон да го игра Супермен, макар што тоа ќе биде во анимиран…

Џенифер Лопез на насловната на Harper’s BazaarМода и убавина
ПРЕКРАСНА,ПРИВЛЕЧНА,УБАВА КАКО И СЕКОГАШ!

Џенифер Лопез на насловната на Harper’s Bazaar

Џенифер Лопез привлекува погледи кон страниците на Harper’s Bazaar. 48-годишната ѕвезда сними фотосесија за модното списание и зборуваше за врската…

Бритни Шумејкер со разголени фотографииУбавици

Бритни Шумејкер со разголени фотографии

Бритни Шумејкер располага со неодолива заводливост и доминантен сексапил, со кои во секоја прилика ги покорува фотообјективите. Типкава едностано доминира…