Откриени се последните зборови на Нед Старк во Game of ThronesМузика и филм
Конечно

Откриени се последните зборови на Нед Старк во Game of Thrones

Пред неговата глава паднал од рамениците, Нед Старк изговори неколку зборови што публиката на Game of Thrones се обидуваже да…

Филмови кои оставрија најголема заработка за помалку од еден месецМузика и филм
Заслужени добивки

Филмови кои оставрија најголема заработка за помалку од еден месец

Black Panther  на режисерот Рајан Куглер влезе во историјата како едно од достигнувањата што направија најголем профит. Оваа недела Black Panther заработи профит…

ToniZen&Boogieman@Stanica26Настани
15.03.18

ToniZen&Boogieman@Stanica26

Street Soul Delight (The finest selection of Hip Hop, R’N’B, Soul and Funky Grooves) Уште една епизода во Станица 26…

Ангелот на Викторија го открила рецептот за омиленото смутиЗдравје и Фитнес

Ангелот на Викторија го открила рецептот за омиленото смути

Секое утро, Адријана Лима го започнува денот со смути од авокадо кое и дава енергија, додека Бехати Принслу се колне…

Момчето на Бритни Спирс ги полуде женитеШоу бизнис и трач
СО ПРАВО...

Момчето на Бритни Спирс ги полуде жените

Девојките и завидуваат на изборот и на социјалните мрежи коментираат дека Сем е совршен маж. Поп-ѕвездата Бритни Спирс неколку месеци…

Најдобрите автомобили на 2018 Geneva Motor ShowАвто-мото
ПРЕКРАСНИ!

Најдобрите автомобили на 2018 Geneva Motor Show

Концептуалните автомобили најчесто ја привлекуваат најбројната публика на саемите на автомобили бидејќи често прикажуваат „луди“ идеи и дизајни. Тоа бил…

Кендал Џенер на насловната страница на “Vogue”Шоу бизнис и трач
КОНЕЧНО ИСКРЕНА

Кендал Џенер на насловната страница на “Vogue”

Иако има само 22 години, Кендал Џенер веќе е реалити ѕвезда и успешна манекенка со милиони на банкарската сметка, а…

Виното може да предизвика последици по човечкото здравјеЗанимливости
Добро да се знае

Виното може да предизвика последици по човечкото здравје

Британски експерти откриле дека само три чаши вино неделно може да предизвикаат неповратни последици по човековото здравје. Резултатите од истражувањето…

Нејмар на чуден начин му одаде почит на ХокингШоу бизнис и трач

Нејмар на чуден начин му одаде почит на Хокинг

Нејмар на скандалозен начин се прости од британскиот научник Стивен Хокинг. Тој е во Бразил откако направи операција на скршеното…

Израелската песна за Евровизија стана вистински хит и фаворитМузика и филм
Забавна песна

Израелската песна за Евровизија стана вистински хит и фаворит

Песната Toy на Нета од Израел е објавена во неделата, а веќе има над 1,8 милиони прегледи на YouTube. Израелската…