Аца Лукас: Зборуваат дека се дрогирам поради тоа што се љубоморниШоу бизнис и трач
Екстра

Аца Лукас: Зборуваат дека се дрогирам поради тоа што се љубоморни

Аца Лукас важи за еден од најуспешните пејачи на српската естрада, но исто така е пејач за кој често кружат…

Провокативна девојка која верува во себе!Убавици
Провокативно

Провокативна девојка која верува во себе!

Морган Лукс е девојка која доаѓа од сончевата Калифорнија. Таа е висока и згодна, а вели дека јаде сѐ што…

Роџер Федерер го презеде првото место на АТП листатаСпорт
Браво

Роџер Федерер го презеде првото место на АТП листата

Роџер Федерер од денеска го презеде првото место на АТП листата. Со своите 36 години, стана највозрасниот тенисер кој стигнал…

Емери: ПСЖ ќе има напорни 10-тина денаСпорт
Вести

Емери: ПСЖ ќе има напорни 10-тина дена

ПСЖ со негатива од два гола го пречекува Реал во реванш на осминафиналето од Лигата на шампионите. Сите знаат дека…

Мурињо: Не можеме да постигнеме 6 гола против СевиљаСпорт
Вести

Мурињо: Не можеме да постигнеме 6 гола против Севиља

Манчестер Јунајтед вечерва на Рамон Санчез Писхуан ќе игра против Севиља во првиот меч од осминафиналето во Лигата на шампионите.…

Фановите на SEAT го избраа Tarraco за име на новиот SUVАвто-мото

Фановите на SEAT го избраа Tarraco за име на новиот SUV

SEAT Taracco е името на третиот SUV на Seat. Во завршната фаза од online кампањата #SEATseekingName учествуваа 146,124 фанови на…

Познати сите детали за Samsung S9Мобилни и технологија

Познати сите детали за Samsung S9

Само пет дена по официјалното објавување на информации за новиот Samsung телефон, се појавија серија пресни снимки заедно со карактеристиките…

Мустафа и Емина се разведуваат поради друга жена?Шоу бизнис и трач

Мустафа и Емина се разведуваат поради друга жена?

Како што дознаваат светските медиуми, Мустафа во последно време станал близок со една жена, поради што одлучил да се раведе.…

Ова е изборот на Србија за песна на ЕвровизијаШоу бизнис и трач
Кое е вашето мислење?

Ова е изборот на Србија за песна на Евровизија

За време на фестивал Беовизија, Србија избра претставник за европскиот музички натпревар. б Групата Балканика ќе ја претставува Србија на…

Мадона на бизарен третман на лицеШоу бизнис и трач
Се за убавина

Мадона на бизарен третман на лице

На 59-годишна возраст, Мадона не остави ништо што не сме го виделе претходно. Од сексуално до експериментирање за убавина, грижа,…