Убавата Албанка која покорува со својот изглед!Убавици
Русокоса убавица

Убавата Албанка која покорува со својот изглед!

Кога ќе ја погледнете Ени Коџи, едноставно не можете да останете рамнодушни на нејзините зелени очи и долги руси прамени.…

Вук Костиќ објави видео од новата девојкаШоу бизнис и трач
Нова девојка?

Вук Костиќ објави видео од новата девојка

По јавната врска со актерката Јелисавета Орашанин, Вук Костиќ го одржува својот приватен живот во тајност. Поради тоа сите се…

Арсенал го продолжи договорот со Флај ЕмирејтсСпорт
Екстра

Арсенал го продолжи договорот со Флај Емирејтс

На една година пред истекот на договорот со Флај Емирејтс, Арсенал договори продолжување на соработката со авиокомпанијата. Таа ќе биде…

Нема крај на сагата на Антоние ГризманСпорт
Вести

Нема крај на сагата на Антоние Гризман

Антоние Гризман многу веројатно, според сите најави, на крајот од сезоната ќе го напушти Атлетико Мадрид, а неговиот следен тим…

Тимот на Леброн Џејмс издвојува победа во новиот формат на Ол Стар викендотСпорт
Вести

Тимот на Леброн Џејмс издвојува победа во новиот формат на Ол Стар викендот

Оваа година НБА Ол Стар натпреварот, кој по шести пат се одигра во Стејплс Центарот во Лос Анџелес, понуди многу…

Вип започнува со едукативна програма за деца за безбедно користење на интернетНастани
. Кликај безбедно

Вип започнува со едукативна програма за деца за безбедно користење на интернет

Водејќи се од својата долгорочна посветеност за пром оција на вистинските општествени вредности, а во согласност со добро познатото мото…

Во Тајван има љубовни семафориЗанимливости
БРАВО ЗА ИДЕАТА!

Во Тајван има љубовни семафори

Зелените и црвените човечиња од семафорите во Тајван добија девојки. Како што објави сајтот „Тајван њуз“, првиот од 40-те семафори…

Изгледот на новиот Maserati Levante GTSАвто-мото

Изгледот на новиот Maserati Levante GTS

Новиот Maserati Levante GTS за втор пат е забележан на шпионски фотографии за време на негово тестирање, овој пат во…

Анџелина Џоли во црн,тесен „Ралф&Русо“ фустанШоу бизнис и трач

Анџелина Џоли во црн,тесен „Ралф&Русо“ фустан

Анџелина Џоли на манифестацијата BAFTA го поддржа движењето Time’s Up, чија главна цел е правна поддршка на жени и мажи…

Војвотката Кетрин шармираше во зелен фустан и смарагди на BAFTAШоу бизнис и трач
УБАВИЦА

Војвотката Кетрин шармираше во зелен фустан и смарагди на BAFTA

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам им се придружија на холивудските ѕвезди на доделувањето на наградите BAFTA. На манифестацијата која се…