Руската секс-бомба која владее со социјалните мрежи!Убавици
Секси

Руската секс-бомба која владее со социјалните мрежи!

Руската манекенка и фотомодел Викторија Одинтцова е вистинска кралица на социјалните мрежи, каде редовно ги радува обожавателите со своие жешки…

Зек Браун откри дека би му посакале добредојде на Луис Хамилтон назад во ВокингАвто-мото
Екстра

Зек Браун откри дека би му посакале добредојде на Луис Хамилтон назад во Вокинг

Зек Браун, откри дека би му посакале добредојде на Луис Хамилтон назад во Вокинг и би го пречекале со широко…

Тимур Дибиров меѓу најдобрите стрелци во Лигата на ШампиониСпорт
Екстра

Тимур Дибиров меѓу најдобрите стрелци во Лигата на Шампиони

Тимур Дибиров постигна гол со кој влезе меѓу најдобрите стрелци во Лигата на Шампиони. Имено, Вардар беше поразен со резултат…

Давор Талески својата кариера ја продолжува во ФинскаСпорт
Вести

Давор Талески својата кариера ја продолжува во Финска

Давор Талески својата фудбалска кариера ја продолжува во Финска, тој ќе игра во екипата од Лахти, ФК Хонка. Лахти го…

Арсенал признава дека во минатото згрешиле во врска со Хари КејнСпорт
Вести

Арсенал признава дека во минатото згрешиле во врска со Хари Кејн

Хари Кејн во моментов е сигурно еден од најперспективните деветки кои можат да се најдат во Европа и е на…

„Fifty Shades Freed“ со заработка од 38,8 милиони долариМузика и филм
ОЧЕКУВАНО

„Fifty Shades Freed“ со заработка од 38,8 милиони долари

Премиерата на „Fifty Shades Freed“ на студиото Universal доминираше како избор број еден за посетителите на кината во Северна Америка…

Принцот Хари и Меган Маркле откриле нови детали од венчавкатаЗанимливости
ИНТЕРЕСНО !

Принцот Хари и Меган Маркле откриле нови детали од венчавката

Принцот Хари и неговата свршеница, Меган Маркле, нови детали за својата венчавка на 19. мај, вклучувајќи го и тоа дека…

Викторија одбила 10 милиони фунти за враќање во Spice girlШоу бизнис и трач
ГИ РАЗОЧАРАА ОБОЖАВАТЕЛИТЕ

Викторија одбила 10 милиони фунти за враќање во Spice girl

Заедничките фотографии ги покренале гласините за нова турнеја и повторна соработка.Викторија Бекам вчера исклучила било каква можност за повторно собирање…

Дали Ким Катрал и Сара Џесика Паркер  конечно ќе ги закопаат секирите?Шоу бизнис и трач
се за популарност

Дали Ким Катрал и Сара Џесика Паркер конечно ќе ги закопаат секирите?

Ким Катрал преживува тешки моменти поради семејна трагедија, односно смртта на нејзиниот брат Крис. Покрај оваа трагедија, таа последните неколку…

Подобро здравје и минус килограми со помош на една состојка..Здравје и Фитнес
Вреди да пробаме..

Подобро здравје и минус килограми со помош на една состојка..

Најзастапен протеин во нашето тело е колагенот и тој се наоѓа во мускулите, коските, кожата, крвните садови, тетивите и дигестивниот…