Во Скопје Сити Мол се отвори Љубовна пошта!Занимливости
Одличен настан

Во Скопје Сити Мол се отвори Љубовна пошта!

Речиси во сите земји низ светот, на 14 февруари се одбележува Денот на вљубените. По тој повод, Скопје сити мол…

Раста и забранува на Ана да објавува слики на друштвените мрежи!Шоу бизнис и трач
НЕШТО ПАМЕТНО!

Раста и забранува на Ана да објавува слики на друштвените мрежи!

Раста и забранува на Ана да објавува слики од нивната ќерка на друштвените мрежи! Познатиот рапер не сака да ја…

Јелена Карлеуша повторно прави скандали:Саша Поповиќ „ја навредил“Шоу бизнис и трач
ВО НЕЈЗИН СТИЛ

Јелена Карлеуша повторно прави скандали:Саша Поповиќ „ја навредил“

Саша Поповиќ сакал да ја изненади Јелена Карлеуша, меѓутоа, тоа не му успеало. Јелена Крлеуша на снимањето на „Ѕвездите на…

Принцот Хари овој пат задолжен за новиот скандалШоу бизнис и трач

Принцот Хари овој пат задолжен за новиот скандал

Уште еден скандал го тресе кралското семејство. Иако на многумина им е чудно, принцот Хари е заслужен за големиот бес…

Испрати љубов од љубовната пошта во Skopje City MallНастани
Секогаш креативни

Испрати љубов од љубовната пошта во Skopje City Mall

Од вчера во Скопје Сити мол се отвори Љубовна пошта!  Празникот на љубовта Св. Валентин е на 14ти Февруари и…

Таа е првиот модел кој се фотографираше за Vogue без шминкаМода и убавина

Таа е првиот модел кој се фотографираше за Vogue без шминка

Еден од најплатените модели на светот, Жизел Бундхен, е на најновото издание на списанието Вог. Ја краси насловната страница без…

Анџелина Џоли со двете ќерки на фотосесијаШоу бизнис и трач
ЗНАЕ КАКО ТРЕБА!

Анџелина Џоли со двете ќерки на фотосесија

Анџелина Џоли заедно со своите две ќерки сними фотосесија,за мартовското издание на Elle,по повод Меѓународниот ден на жените. 42-годишната холивудска…

Ова е најпопуларната фотографија на инстаграмШоу бизнис и трач
Ја помина и поп дивата

Ова е најпопуларната фотографија на инстаграм

Фотографијата на која Кајли Џенер, потврди дека имала девојка по име Сторми, стана најлајкувана слика на Instagram. Прекрасната фотографија на…

Дакота Џонсон во бело,Џејми Дорнан со сопругата на премиерата на „Fifty Shades Freed“Музика и филм
ПРЕКРАСНИ!

Дакота Џонсон во бело,Џејми Дорнан со сопругата на премиерата на „Fifty Shades Freed“

Во градот на светлината беше премиерата на филмот „Fifty Shades Freed“. Дакота Џонсон и Џејми Дорнан, кои ги имаат улогите…

Синди Крафорд во креации од ВерсачеМода и убавина
СЕНЗАЦИОНАЛНА И ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА

Синди Крафорд во креации од Версаче

Во чест на покојниот дизајнер Џани Версаче,51-годишниот супермодел позираше во креации од пролетната колекција. Фотографиите направени за InStyle ги потпишува…