Канадската секс бомба Оливија Пирсон за убав викенд!Убавици
Уживајте!

Канадската секс бомба Оливија Пирсон за убав викенд!

Оливија Пирсон е канадска блогерка, влогерка и ѕвезда од реалните шоуа. Таа е родена на 20-ти август 1989 година, а…

Петар Ангелов ја продолжува својата кариера во тимот на КремсСпорт
Вести

Петар Ангелов ја продолжува својата кариера во тимот на Кремс

Петар Ангелов, ќе ја продолжи својата кариера во австриската Бундеслига, односно во тимот на Кремс. Популарниот Диви досега настапуваше во…

Борко Ристовски се покажа како голем човек и надвор од теренотСпорт
Браво

Борко Ристовски се покажа како голем човек и надвор од теренот

Борко Ристовски покаже дека покрај тоа што е врвен спортист, е и голем човек надвор од теренот. Чуварот на мрежата…

Бобан Марјановиќ ќе ја грее клупата и во КлиперсиСпорт
Вести

Бобан Марјановиќ ќе ја грее клупата и во Клиперси

Бобан Марјановиќ по трансферот од Детроит Пистонс во ЛА Клиперс се очекуваше дека ќе му биде укажана шанса да ги…

Алексис Санчес би можел да заврши во затворСпорт
Шокантно

Алексис Санчес би можел да заврши во затвор

Алексис Санчес би можел да заврши во затвор ако се докажат обвинувањата против него. Чилеанскиот репрезентативец е обвинет за затајување…

Објавена снимка во која Квентин се правда дека не силував 13-годишно девојчеШоу бизнис и трач

Објавена снимка во која Квентин се правда дека не силував 13-годишно девојче

Во јавноста се појави снимка од контроверзното интервју со холивудскиот режисер Квентин Тарантино во кое тој се обидува да го…

Квентин Тарантино конечно проговори околу несреќата на Ума ТурманШоу бизнис и трач

Квентин Тарантино конечно проговори околу несреќата на Ума Турман

Квентин Тарантино ја прекина тишината за несреќата во филмот Kill Bill во Мексико во 2002 година, кога Ума Турман, како…

Ни отворениот брак не помогна, следи развод од милионска сумаШоу бизнис и трач

Ни отворениот брак не помогна, следи развод од милионска сума

Актерите Вил Смит и Џада Пинкет повторно се разведуваат. Како што пишува порталот Radar Online, веќе неколку месеци не живееше…

Го избраа името, а првата слика од детето ги „полуде“ друштвените мрежиШоу бизнис и трач
Модерно име

Го избраа името, а првата слика од детето ги „полуде“ друштвените мрежи

Кајл Џенер одлучил малата наследничка да се вика Сторми. Најмладата ѕвезда на семејството Кардашијан/Џенер, откако ја разоткри тајната за нејзината…

Натали Портман: Имам „100 приказни” за сексуално вознемирување во ХоливудШоу бизнис и трач
Уште една ѕвезда

Натали Портман: Имам „100 приказни” за сексуално вознемирување во Холивуд

Актерката Натали Портман вели дека долго време мислела дека во нејзиниот живот не може да најде приказна за сексуално вознемирување…