Француската кралица на уметничката еротикаУбавици
Заводлива убавица

Француската кралица на уметничката еротика

Французинката Зана Мари е млада девојка која се занимава со посебен вид на фотомоделство, кој е скоро во изумирање. Имено,…

Петра Квитова доминираше во Санкт ПетербургСпорт
Екстра

Петра Квитова доминираше во Санкт Петербург

Петра Квитова доминираше на ВТА турнирот во Санкт Петербург. Таа успеа да ја победи минатогодишната освојувачка, французинката со српско потекло,…

Лука Циндриќ е меѓу петте номинирани за признанието за најдобар ракометар во светотСпорт
Вести

Лука Циндриќ е меѓу петте номинирани за признанието за најдобар ракометар во светот

Лука Циндриќ е меѓу петте номинирани за признанието за најдобар ракометар во светот за 2017 година. Хрватскиот репрезентативец беше еден…

Блејк Грифин во Детроит Пистонс реди само победиСпорт
Вести

Блејк Грифин во Детроит Пистонс реди само победи

Откако пристигна Блејк Грифин во Детроит Пистонс, работите се свртија 360 степени во подобра насока и клубот реди само победи.…

Драгослав Шекуларац ја припишува вината за смртта на фудбалерите на Манчестер ЈунајтедСпорт
Вести

Драгослав Шекуларац ја припишува вината за смртта на фудбалерите на Манчестер Јунајтед

Драгослав Шекуларац индиректно себеси ја припишува вината за смртта на фудбалерите на Манчестер Јунајтед пред 60 години. Драгослав Шекуларац изјави…

Почина Џон Махони, ѕвезда од серијата FrasierШоу бизнис и трач

Почина Џон Махони, ѕвезда од серијата Frasier

Американскиот актер Џон Махони почина на 78 години во Чикаго. Од неговата служба за печатот, беше објавенo дека починал по…

Го остави црното дома и „падна“ на најголемиот заводник во 20векШоу бизнис и трач

Го остави црното дома и „падна“ на најголемиот заводник во 20век

Убава италијанка, жена за која велат дека е божица за сексипилот, Моника Белучи ја покажа целата нејзина сексипилност минатата ноќ…

Spice Girls враќањето на сцената го започнуваат со кралската свадбаШоу бизнис и трач

Spice Girls враќањето на сцената го започнуваат со кралската свадба

Гери Хорнер им со доверила на нејзините пријатели дека првиот настап, по повод враќањето на сцена на нејзината група Spice…

Сораја пишува книга?Шоу бизнис и трач
Уште ова фалеше

Сораја пишува книга?

Популарната старлета Сораја Вучелиќ пишува книга. Таа одлучила да ја заинтригира јавноста со детали од својот живот за кој не…

Грациозната Моника Белучи одушеви во ПаризШоу бизнис и трач
ДАМА ВО ЦРВЕНО

Грациозната Моника Белучи одушеви во Париз

Моника Белучи се вбројува во најубавите жени во светот. 53-годишната Италијанка блесна во црвено издание на церемонија за доделувањето на наградите Лимиер…