Интересна убавица со несекојдневен изглед!Убавици
Тетоважи и секси облини

Интересна убавица со несекојдневен изглед!

Елиза Пананен е фотомодел од Финска, чие секси тело го красат безброј тетоважи, па нејзиниот изглед ги руши сите стереотипи…

Запознајте ја Чикаго ВестШоу бизнис и трач
Слатко

Запознајте ја Чикаго Вест

Кардашијан семејството за прв пат ја покажа Чикаго Вест. Целото внимание на јавноста и медиумите е моментално усмерено на Кајли…

Полицијата го приведе човекот кој сакаше да ја киднапира Лана дел РејШоу бизнис и трач
Шокантно

Полицијата го приведе човекот кој сакаше да ја киднапира Лана дел Реј

43 годишен маж се обиде да ја киднапира популарната пејачка Лана дел Реј. Лана минатиот петок помина низ вистинска драма,…

Римјаните нема никогаш да му заборават на Пјаниќ што се пресели во редовите на ЈувентусСпорт
Вести

Римјаните нема никогаш да му заборават на Пјаниќ што се пресели во редовите на Јувентус

Миралем Пјаниќ во 2016-та година се пресели од Рома во редовите на големиот ривал Јувентус и тоа Римјаните на Босанецот…

Јирген Клоп не сакаше да коментира со цел да избегне казнаСпорт
Вести

Јирген Клоп не сакаше да коментира со цел да избегне казна

Ливерпул и Тотенхем на Енфилд одиграа одличен меч кој што сепак, го уништија судиските грешки. Натпреварот ќе остане запаметен по…

Пристигнуваат новите патики Air Jordan 3Занимливости
предобри!

Пристигнуваат новите патики Air Jordan 3

Брендот Jordan од следниот месец ќе го пушти во продажба моделот Tinker Hatfield . Брендот ги претстави првите фотографии од новиот модел…

Пенелопе Круз повторно блесна на црвениот тепих!Шоу бизнис и трач
Прекрасна..

Пенелопе Круз повторно блесна на црвениот тепих!

43 годишната шпанска актерка дефинитивно е една од најубавите и најдобро облечените жени во Холивуд. Нејзината природна убавина е завидувачка,…

Пике го повреди своето колено?!Спорт
со помин

Пике го повреди своето колено?!

Дефанзивецот  Жерард Пике со својот погодок и донесе реми на Барселона во градската пресметка со Еспањол во Примера во меч…

Купот на Македонија ќе се игра во Кавадарци!Спорт
класика

Купот на Македонија ќе се игра во Кавадарци!

Купот на Македонија и оваа година ќе се одржи во салата „Јасмин“ во Кавадарци, објави Македонската кошаркарска федерација. Овие возбудувања…

Акциите на Apple се едни од најтргуваните во светот!Мобилни и технологија
бидејќи се број 1

Акциите на Apple се едни од најтргуваните во светот!

Акциите на компанијата Apple кон крајот на 2017 година, соборија нови рекорди и достигнаа цена од 167 долари, а пазарната…