Ова е можеби најсекси архитектката во целиот свет!Убавици
Сексипилна

Ова е можеби најсекси архитектката во целиот свет!

Џеси Карли Џонстон е атрактивна девојка и фотомодел која доаѓа од Торонто, Канада. Покрај добриот изглед, таа може да се…

Леброн Џејмс и Стеф Кари би можеле да играат во ист тимСпорт
Екстра

Леброн Џејмс и Стеф Кари би можеле да играат во ист тим

Леброн Џејмс и Стеф Кари би можеле да играат во ист тим идната сезона ако се остварат најавите на ЕСПН.…

Лукас Моура се пресели во редовите на ТотенхемСпорт
Вести

Лукас Моура се пресели во редовите на Тотенхем

Лукас Моура и официјално го напушти париски ПСЖ и се пресели во редовите на лондонски Тотенхем. Последниот ден од јануарскиот…

Дрис Мертенс порача: Би застанал на голот ако Сари го побара тоа од менеСпорт
Вести

Дрис Мертенс порача: Би застанал на голот ако Сари го побара тоа од мене

Наполи оваа сезона игра во одлична форма и моментално е на првото место на табелата во Серија А, а фудбалерите…

Ислам Слимани замина не шестмесечна позајмица во ЊукаслСпорт
Вести

Ислам Слимани замина не шестмесечна позајмица во Њукасл

Ислам Слимани вчера го напушти тимот на Лестер и замина не шестмесечна позајмица во Њукасл. Така тимот од Ст. Џејмс…

Мудрости препознатливи за родените во знакот ЛавХороскоп

Мудрости препознатливи за родените во знакот Лав

Луѓето кои се родени во знакот Лав ќе се препознаат во следните цитати: Подобро е да се живее еден ден…

Топ 20 фудбалски трансфери во јануарскиот преоден рокСпорт

Топ 20 фудбалски трансфери во јануарскиот преоден рок

Клубовите од Премиерлигата и овој пат дадоа најмногу пари за нови фудбалери во своите клубови.Најскапиот играч го купи Барселона. Немаше…

Електричниот Jaguar ќе дебитира на први март со побрз полначАвто-мото
врв!

Електричниот Jaguar ќе дебитира на први март со побрз полнач

Jaguar ги објави новите детали непосредно пред премиерата на својот прв автомобил на струја, моделот I-Pace. Продукцискиот Jaguar I-Pace е…

Ѕирнете во приватниот живот на малата Блу Ајви!Шоу бизнис и трач
Дали го оправдувате ова?

Ѕирнете во приватниот живот на малата Блу Ајви!

Блу Ајви, ќерка на родителите милионерие дефинитивно е  девојчето кое ќе израсне во вистинска дива исто како нејзината мајка, бидејќи…

Instagram ќе им открива на корисниците колку пати бил посетен нивниот профилЗанимливости
токму тоа фалеше!

Instagram ќе им открива на корисниците колку пати бил посетен нивниот профил

Социјалната мрежа Instagram развива опција на апликацијата која што ќе им покажува на корисниците колку пати нивниот профил бил посетуван…