Сексипилна

Работела како асистент стоматолог, денес има над 200.000 фанови на Инста!

Кели Џејн Бич е англиска убавица која е родена на 1-ви октомври 1991 година, а домашната публика ја запозна благодарение…

Вести

Виктор Фераз на мета на критики

Виктор Фераз во изминатите неколку дена беше мета на критики на навивачите поради наводите за негово заминување од клубот. Фераз…

Вести

Аимерик Лапорте премина во редовите на Манчестер Сити

Аимерик Лапорте денес од Атлетик Билбао премина во редовите на Манчестер Сити. Одличниот 23-годишен дефанзивец долго време е поврзуваше со…

Вести

Адис Јаховиќ има нов клуб

Адис Јаховиќ има нов клуб. Иако голгетерот на Гезтепе го поврзуваат со неколку славни имиња, тој се одлучи да остане…

ѕверка

Како Блу Ајви ги контролира своите родители?

Блу Ајви, најстарата ќерка на славната двојка Бијонсе и Џеј Зи, ги замолчи своите родители на овогодинешните Греми награди. Додека, Камила…

затоа што е виситна најдобар

“Кралот Лав” е прогласен за најдобар цртан филм на сите времиња

Кралот Лав е анимираниот филм кој се појави во 1994 година и заработи милјарда доалри а според читателите на порталот Ранкер…

очекувано

Пике повторно потпиша со Барселона!

Долго годишниот фудбалер на Барселона, Жерар Пике, денес и официјално го продолжи договорот со каталонскиот клуб до 2022-ра година. Пике…

Како мали деца!

(ВИДЕО) Хилари Клинтон читаше книга против Трамп на Греми

За време на одржувањето на Греми наградите Хилари Клинтон доби една од најгласните реакции,а еве и зошто. Клинтон се појави…

Честитки..

9-то место за каратистката Моника Стефановска на светскиот турнир во Париз

Светската 1 Премиер Карате Лига се одржа во Париз каде македонските каратисти, ги завршија натпреварите на првиот турнир. Сите наши…

Одлични перформанси

Razer ќе пласира телефон за гејмери!

После неодамнешното претставување на Razer Phone, некаде во втората половина од оваа година можеме да го очекуваме и наследникот на…