Запознајте ја сексипилната ГрејсУбавици
Екстра

Запознајте ја сексипилната Грејс

Грејс е фотомодел од Јужна Кореја. Најпозната е по појавувањето во емисијата “Wild ‘N Out”. Исто така, таа се појави…

Дана Харитонова е уште еден украински цветУбавици
Екстра

Дана Харитонова е уште еден украински цвет

Украинките се познати по својата неприкосновена убавина, која балансира помеѓу источноевропскиот шарм и соновите на модните писти на западот. Една…

Веселин Вујовиќ уште еднаш се најде во центарот на вниманието со неговото однесувањеСпорт
Шокантно

Веселин Вујовиќ уште еднаш се најде во центарот на вниманието со неговото однесување

Ракометарите на Словенија денеска ја победија селекцијата на Шпанија, а нивниот селектор, Веселин Вујовиќ уште еднаш се најде во центарот…

Антонио Конте денес одржа прес-конференција во пресрет на утрешниот реванш натпревар против АрсеналСпорт
Вести

Антонио Конте денес одржа прес-конференција во пресрет на утрешниот реванш натпревар против Арсенал

Антонио Конте денес одржа прес-конференција во пресрет на утрешниот реванш натпревар против Арсенал во рамките од полуфиналето на Карабао купот.…

МЗТ Скопје го претрпе 14-от пораз сезонаваСпорт
Вести

МЗТ Скопје го претрпе 14-от пораз сезонава

МЗТ Скопје во АБА Лигата го претрпе 14-от пораз сезонава. На домашен терен загубија со убедливи 92-58 од актуелниот шампион…

Ова е вистинската причина зошто Меган не носи крунаШоу бизнис и трач
Наскоро и таа

Ова е вистинската причина зошто Меган не носи круна

На идната невеста Меган Маркл сеуште не и е дозволено да носи круна, а еве и зошто.. Венчавката на Меган…

Ѕвездата од The Big Bang Theory се разведуваШоу бизнис и трач
Зарем бил женет?

Ѕвездата од The Big Bang Theory се разведува

Кевин Сасман го знаеме како Стјуард Блум од серијата The Big Bang Theory. И додека нема среќа со жените во серијата,…

Српска модна блогерка на бал во ПаризШоу бизнис и трач
Моден спектакл

Српска модна блогерка на бал во Париз

Таа е модна блогерка, а минатата ноќ таа беше во Париз со светски модни бизнис имиња. Иако живее во Лондон,…

Вака изгледа совршената жена според мажитеЗанимливости
мажите се согласија

Вака изгледа совршената жена според мажите

Анкетата на списанието Vanity Fair имаше за цел да ги открие размислувањето на мажите за совршената жена. Сепак, две третини признаваат…

Ким Кардашијан се разголи на плажаШоу бизнис и трач
Никогаш попровокаривна

Ким Кардашијан се разголи на плажа

Мајката на три деца, Ким Кардашијан, откако ја доби својата ќерка Чикаго пред една недела, не се симна од насловните…