Понуда од милион долари за детето кое го носеше расистичкиот дуксерШоу бизнис и трач

Понуда од милион долари за детето кое го носеше расистичкиот дуксер

Рекламата на H&M беше оценета како крајно расистичка и неразмислена, по што следуваше соодветно извинување од брендот. Но, изгледа мајката на…

Кортни Кардашијан ја промовира диетата соблекувајќи се голаШоу бизнис и трач

Кортни Кардашијан ја промовира диетата соблекувајќи се гола

Старлетата Кортни Кардашијан е на диета неколку дена по новата година. Со цел да привлече што повеќе можни следбеници, таа…

Рики Мартин откри дека тајно се венчал со Џуан ЈосефШоу бизнис и трач

Рики Мартин откри дека тајно се венчал со Џуан Јосеф

На гостување во шоуто на Елен во 2016-та, Рики Мартин откри дека му предложил брак на неговиот партнер Џуан Јосеф. Во средата…