Каролина Гочева и Михаил Корубин уживаат во Канада и МексикоШоу бизнис и трач
Вести

Каролина Гочева и Михаил Корубин уживаат во Канада и Мексико

Каролина Гочева и нејзиниот сопруг Михаил Корубин уживаат во Канада и Тулум, Мексико. Dream catcher 🇲🇽 A post shared by…

Кајли Џенер оваа недела конечно ќе ја потврди бременоста?Шоу бизнис и трач
Екстра

Кајли Џенер оваа недела конечно ќе ја потврди бременоста?

Реалното шоу во Чекор со Кардашијан се враќа на малите екрани во јануари, кога ќе биде емитувана епизода полна со…

О.Џ. Симпсон демантираше дека е татко на Клои КардашијанШоу бизнис и трач
Екстра

О.Џ. Симпсон демантираше дека е татко на Клои Кардашијан

По долгогодишните шпекулации дека О.Џ. Симпсон би можел да биде таткото на Клои Кардашијан, тој конечно проговори на таа тема.…

Дали Ратајковски ги осудила жените без коса?Шоу бизнис и трач
се извадила..

Дали Ратајковски ги осудила жените без коса?

Емили Ратајковски претрпела напад и мета на критики поради објавата дека жените без коса не се убави. Имено, 26-годишната манекенка…

Водителката Венди Вилијамс ја нападна Кајли ЏенерШоу бизнис и трач
Екстра

Водителката Венди Вилијамс ја нападна Кајли Џенер

Американската водителка Венди Вилијамс имаше монолог за Кајли Џенер во нејзината последна емисија, зборувајќи за нејзината бременост и воопшто не…

Кој холивудски пар го освои црвениот тепих овој пат?Шоу бизнис и трач
апсолутно прекрасни

Кој холивудски пар го освои црвениот тепих овој пат?

Холивудскиот музичко-актерски пар,актерката Џесика Бил и пејачот Џастин Тимберлејк секогаш привлекуваат големо внимание на црвениот тепих, а тоа не било…

Smart watch кој работи со помош на топлината на нашето телоМобилни и технологија
предобар!

Smart watch кој работи со помош на топлината на нашето тело

Ако сте љубители на паметни часовници, но не ви се допаѓа идејата често да ја полните неговата батерија, тогаш дефинитивно…

Популарната Лоти Мос, сестра на манекенката Кејт Мос! (ФОТО)Шоу бизнис и трач
дефинитивно е на добар пат

Популарната Лоти Мос, сестра на манекенката Кејт Мос! (ФОТО)

За британската манекенка, 43-годишната Кејт Мос се знае сè, а во последно време сè повеќе се зборува за нејзината полусестра…

Ова е тимот на најдобрите единаесет според изборот на УЕФА!Спорт
Дали се согласувате?

Ова е тимот на најдобрите единаесет според изборот на УЕФА!

Европската фудбалска федерација (УЕФА) со помош на фановите ширум светот и рекордните 8,779,639 гласови го избра најдобриот тим за 2017…

Позната мајка ја „ископира“ британската принцезаШоу бизнис и трач
Една е Шарлот

Позната мајка ја „ископира“ британската принцеза

Ќерката на Војвотката Кејт Мидлтон и принцот Вилијам, принцезата Шарлон пред два дена отиде во градинка. Нејзините слики станаа хит…