Сите мислат дека овие ѕвезди се милионери, но се „шворц“Шоу бизнис и трач
Упс

Сите мислат дека овие ѕвезди се милионери, но се „шворц“

Актерот Николас Кејџ речиси ги потроши парите на вилите, јахтите и автомобилите, но и необични работи. Тој, исто така, купил…

Модни трендови кои во 2018 година ќе бидат тотален аутМода и убавина

Модни трендови кои во 2018 година ќе бидат тотален аут

Модните трендови во 2017 година беа многу впечатливи. Торби околу половината, чизми над колена …. Сега е време да ги…

Меган Маркл и на венчавката ќе ја прекрши традицијатаШоу бизнис и трач

Меган Маркл и на венчавката ќе ја прекрши традицијата

Само еден месец откако таткото на Меган Маркл изјави дека би сакал да ја испрати најмладата ќерка до олтарот, светските…

Се вери познатата старлета Парис ХилтонШоу бизнис и трач
Среќна вест

Се вери познатата старлета Парис Хилтон

По помалку од еден месец врска, реалити ѕвездата Парис Хилтон и актерот Крис Зилка се верија. Убавата вест таа ја…

Калиниќ не оди во Кина за ниедни пари, останува во Милан!Спорт
карактерно..

Калиниќ не оди во Кина за ниедни пари, останува во Милан!

Хрватскиот репрезентативец Никола Калиниќ одбил богата понуда од Кина затоа што сакал да остане и да се докаже во Милан.…

Што се случува во кариерата на Давид Луиз?Спорт
има ли солуција?

Што се случува во кариерата на Давид Луиз?

Тренерот на Челси, Антонио Конте веќе го отпиша Давид Луиз од неговата екипа, па голема е веројатноста Бразилецот да го…

Марк Волберг плени со своите стомачни на Барбадос!Шоу бизнис и трач
тој изгледа одлично

Марк Волберг плени со своите стомачни на Барбадос!

Марк Волберг, најплатениот холивудски актер за минатата година ги покажал своите затегнати мускули на плажа на Барбадос. 46-годишниот актер Марк…

Мајк Тајсон отвора плантажа со марихуана!Шоу бизнис и трач
одлична идеја

Мајк Тајсон отвора плантажа со марихуана!

Најпопуларниот боксер во историјата на овој спорт, Мајк Тајсон, планира да го искористи неодамнешното легализирање на продажбата на марихуана во…

Модни правила во 2018та година!Мода и убавина
тотално модерни и убави!

Модни правила во 2018та година!

Секоја нова година ја започнуваме со нови и свежи идеи што ќе ги имплементираме во нашиот имиџ. Со стартот на…